The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 80×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut

Castingové novinky #3

Castingové novinky #3

Městečko Chance Harbor obohatí nová obyvatelka, kterou bude herečka Lauren Stamile.

0 0
30.11.2011

Zap2it exkluzivně potvrdil, že herečka Lauren Stamile se přidává k osazenstvu jako Lucy.

Lauren, poprvé uvidíme v třinácté epizodě (ačkoli se její postava Lucy objeví už v dvanáctém díle, na Lauren si budeme muset počkat o epizodu déle – že by nějaký flashback?) bude ztvárňovat médium s vazbami ne jen k Cassieně mrtvé matce Amelii,… nýbrž i k jejímu záhadnému otci Johnu Blackwellovi, který oplýval černou magií.

V mid-season finále jsme zjistili, že Blackwell je možná otcem i dalšího člena Kruhu, a tak by nám do této situace Lucy mohla vnést trochu světla.

Lauren se naposledy objevila jako agentka Pearce v epizodě Burn Notice (Status: Nežádoucí) nebo jako profesorka Michelle Slater v Community. Pro většinu je však aleznámá pro její roli sestry Rose, jako McRebound (porozchodová) přítelkyně McDreamyho (Dereka Shepherda) z Greys Anatomy (Chirurgů).

Zdroj: CW

Diskuze /3

jango001

Blackwell je dost pravděpodobně otcem Adama Conanta (Thomas Dekker)

30.11.2011 | 23:36:29
thera

V tom případě by bylo dost divný, kdyby si Cassie a Adam byli souzeni, hmm? Asi by to mohlo být, ale kdyby z Cassie a Adama udělali sourozence, co to jejich jiskření? Musím říct, že osobně jsem Adama naprosto vyloučila, uvidíme:)

čestný člen redakce
1.12.2011 | 9:11:56
jango001

6.1. nový díl super. Tenhle seriál je ok tím že není dělaný prostě vůbec pro děti. A že Cassie a Adam budou odhaleni jako sourozenci , na to si vsadím – celou dobu to mezi nimi skutečně jiskřilo , ale ne sexuálně .

1.1.2012 | 21:06:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama