The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Fantasy příběh Shannarův meč se vrací v novém vydání

Fantasy příběh Shannarův meč se vrací v novém vydání

Fantasy příběh Shannarův meč se vrací v novém vydání

První díl slavné fantasy trilogie Shannara se dočká nového vydání. Shannarův meč vyjde pod hlavičkou nakladatelství Omega 14. září. Populární sága Terryho Brookse se v září objeví také na televizních obrazovkách.


17 0
12.9.2016

Třídílná fantasy série Shannara vyšla poprvé v letech 1977 až 1985. Od té doby si získala srdce fanoušků po celém světě. Trilogie se odehrává ve velmi vzdálené postapokalyptické budoucnosti našeho světa, který byl zničen nukleárními a chemickými válkami. Civilizace byla dlouhými boji a devastací Země uvržena zpět do předindustriální éry a vědu částečně nahradila magie. Čtyřzemí, jak se nazývá svět Shannary, nyní kromě lidí obývají také elfové, trollové i gnómové.

Svět zachrání před zlem jedině kouzelný meč

První díl série čtenáře zavede do malé vesnice kdesi v horách na jihu Čtyřzemí. Tam žije mladík Shea Ohmsford, kterého problémy okolního světa ani trochu nezajímají. To se má ale brzy změnit. Do vesnice totiž zavítá starý dějepisec Allanon, který varuje místní před spiknutím údajně mrtvého Pána černokněžníků. Ten se totiž vrátil a chystá se ovládnout svět. Jedinou zbraní, která ho může zastavit, je magický Shannarův meč. Zbraň však může použít pouze Shannarův pokrevní dědic. A tím je právě Shea…


Napínavý příběh o boji proti silám zla a pátrání po magické zbrani přináší nakladatelství Omega. Knihu v novém vydání budete moci zakoupit od 14. září.

Svět Shannary na Prima Cool

Pokud už máte první díl v malíku a zajímají vás další dobrodružství ze světa Terryho Brookse, zapněte si 26. září Primu Cool. Na české televizní obrazovky totiž vstupuje první řada seriálu Shannara Chronicles, který televizní stanice MTV natočila na motivy druhého dílu trilogie s názvem Shannnarovy magické elfeíny. Wila Ohmsforda, potomka Shey, v seriálu ztvárnil Austin Butler. V roli jeho tajemného průvodce Allanona se představí Manu Bennett, známý z třídílné série Hobit, kde si zahrál postavu skřetího velitele Azoga.

Diskuze /2

komja

No manu se objevil i v Arrowovi i Spartakusovi ;) ale hlavně já chci vědět jestli nebo kdy bude další řada :'( protože by klidně mohli udělat pěkný pokračování :)

#2 joyeux
12.9.2016 | 19:44:51
joyeux

#1 komja: Další řada bude, ale zatím se neví kdy. :)

webmaster
12.9.2016 | 19:53:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E02: Wraith

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

Překlad sedí na verze The Shannara Chronicles:

  • … S02E02 HDTV x264-SVA
  • … S02E02 720p HDTV x264-AVS
  • … S02E02 iNTERNAL 720p BAMBOOZLE
  • … S02E02 1080p WEB x264-TBS
  • … S02E02 WEBRip x264-RARBG
  • … S02E02 720p AMZN WEB-DL ViSUM
  • … S02E02 1080p AMZN WEB-DL ViSUM

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte tento díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizody Druid

Postřehy z epizody Druid

I během nové série pro vás budeme sepisovat postřehy z nejnovějších epizod. První díl byl věnován především povstání nového zla. Ale skutečně se jedná o nové?

Nejlepší epizody druhé série

Sezóna 2

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás