The Terror
81/100 - 56×

The Terror

Britské královské námořnictvo pátrá roku 1847 na Arktidě po výpravě sira Johna Franklina, která se za neznámých a dosud neobjasněných důvodů ztratila.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jared Harris (Francis Crozier), Tobias Menzies (James Fitzjames), Adam Nagaitis (Cornelius Hickey), Paul Ready (Henry Goodsir), Nive Nielsen (Mlčenlivá dáma), Ian Hart (Thomas Blanky)

S02E05: Shatter Like a Pearl

S02E05: Shatter Like a Pearl

Japonci jsou nuceni podstoupit ponižující cvičení, které rozdělí komunitu.

cz sk
10.9.2019
43 minut

Chester přijde tváří v tvář s mužem, který nutí Chestera zpochybňovat jeho podstatu. Luz, zasažený smutkem po tragédii, je nucen učinit důležitou volbu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Maličko slabší řekl bych, sice se to někam posunuje, otázka je, kam vlastně?! Zajatce sice rozmluvil, ale pak si ho „konečně“ podal ten Přízrak… tak uvidíme, co bude dál?!

14.9.2019 | 17:48:49
theplanetoftheapes

Jelikož jsem už předtím četl nějaký článek s tím StárTrekovským kapitánem Tamagočim o těch dotaznících tak jsem byl krapet vyspoilerovaný, ale to by tak nevadilo. Vadí mi, že nějaká mystická japonská bubuhlava musí jezdit lodí a autem aby se přemístila za pronásledovaným Česťou, to mi nějak hlava nebere. Pak posedne kámoše cvalíka jak vystřiženého z Mrvelovského Spidermana a namíří to na něj bambitkou. Moc mysteriozní, záhadné či konspirační mi to nepříjde, spíš jako béčkový horor. Ale víte co se říká, Never nuke a country twice :D Příště očekávám chobotnici a nějaké manga anime monstrum.

13.9.2019 | 7:04:27

Filtr seriálů
Reklama