The Walking Dead: Daryl Dixon
93/100 - 6×

The Walking Dead: Daryl Dixon

Po odchodu ze Společenství se Daryl Dixon vyplaví na břehu Francie, čímž pobouří sice rozdělenou, ale rostoucí autokratickou skupinu z Paříže a zároveň ohrozí mladého chlapce, který představuje srdce mírumilovné náboženské skupiny.

USA | 2023 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Clémence Poésy (Isabelle Carriere), Louis Puech Scigliuzzi (Laurent Carriere)

S01E02: Alouette

S01E02: Alouette

Po cestě narazí Daryl, Isabelle, Laurent a Sylvie na potíže. Isabelle vzpomíná na den, kdy svět ovládli mrtví. Laurent má problémy zapadnout.

cz sk
17.9.2023
564 000
1 hodina 1 minuta

Základní info:

Režie: Daniel Percival
Scénář: David Zabel, Jason Richman
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Clémence Poésy (Isabelle Carriere), Louis Puech Scigliuzzi (Laurent Carriere), Laïka Blanc-Francard (Sylvie), Romain Levi (Codron), Adam Nagaitis (Quinn), Faustine Koziel (Lily), Kim Higelin (Lou), Catherine Arditi (Véronique), Hugo Dillon (Jean), Ned Dennehy (Gaines), Durel Nkounkou Loumouamou (Moof), Milo Mazé (Herisson), Victoria Comte (Hibou), Tiago Simonnet (Renard), Joao Philippe Oshoffa (Criquet), Grégory Lu (Abeille), … 

Obsah:

Daryl, Isabelle, Sylvie a Laurent cestují na sever, ale kvůli chodcům přijdou o mezka. Pokračují pěšky, když je přepadne skupinka dětí. Vezmou je do mateřské školy, kde se jich ujme Lou. Když se Daryl ptá, jestli by neměli jiného mezka, řeknou jim o muži, který jim krade zásoby, a který má koně. Daryl se ho s Lou vydává najít a přepadnout. Laurent má mezitím potíže zapadnout mezi ostatní děti a zjišťuje, že mu Isabelle a Sylvie pořád lžou.

Isabelle vzpomíná na počátek apokalypsy v Paříži a na to, jak přišla o sestru, která před smrtí stihla porodit právě Laurenta. Daryl s dětmi pak přemůže zloděje a získá jeho zásoby a koně. Skupina se loučí s dětmi a pokračuje ve své cestě. Zpátky v klášteře Cordon objeví mapu a zjistí, že Daryl míří do Paříže.

Trailer ke druhé epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jonner

Tak je jasne, ze serial stoji na Darylovi. Je tam par idiotskych scen ale tesim se na dalsi dil.

20.9.2023 | 22:03:04
myp2p

Jako dobrý. Ale nesmyslů a blbostí tu bylo dost. Krom toho se Daryl chová, jak kdyby v tomhle světě byl nováček. Celý seriál táhne on a jen díky odkazu TWD. Kdyby v hlavní roli byla žena, tak tento seriál má cca tak 20–40%.

20.9.2023 | 15:28:47
Leon

Tenhle seriál žeru…

20.9.2023 | 11:58:50
Rodney1122

Jak se tak dívám tak to dost lidí chválí, některé scény byly opět nesmyslné, špatně sestříhané (střih auta někde venku a následně jsou někde ve městě, daryl a most, daryl pronásledující člověka aniž by tušil že to může být past, Lauren či jak se dostane bez povšimnutí ven (to tam nemají stráže?) Nejvíc scéna kdy daryl střelí do výbušných sudů a jeho to ani neškráblo, nesmysl :D jinak se to dalo no

19.9.2023 | 20:50:06
Gaffík

Otec Daryl byla prostě nejvíc bomba moment. Uvidíme, jestli se seriál rozjede směrem jako TLoU. Snad to nějak vymyslí.

19.9.2023 | 19:36:44
bywerasss

No jako dobre.. Tesim se na dalsi dil, Otec Daryl me pobavil. A konec s Laurettouvou matkou me dost prekvapil…

18.9.2023 | 23:11:02
Kruppe1010

Ma to sve musky,ale po tolika letech jsem necekal,ze se budu tesit na kazdy novy dil,snad to nejak nepokazi

18.9.2023 | 23:01:56
ori

Najprv to vyzeralo slabo lebo deti ma nezaujímali, ale nakoniec sa z toho stala parádna epizóda. Flashbacky boli skvelé, odhalenie Laurentovej mamy prekvapivé, a otec Daryl bol úžasný :D

webmaster
18.9.2023 | 21:49:33
Bruce.Kent

Začátek apokalypsy je v TWD vždy skvěle vyobrazen :)

18.9.2023 | 17:54:24
Fat Tony

Jednoducho skvele i napriek miernej vykradacke TLOU serie :)

18.9.2023 | 14:53:42
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S01E03: Paris Sera Toujours Paris

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

Reklama

Cesta do Francie

Jak se Daryl ocitl ve Francii?

Jak se Daryl ocitl ve Francii?

Hned, jak bylo oznámeno, že se Darylův seriál bude odehrávat ve Francii, se fanoušci začali ptát na to, jak se tam Daryl mohl dostat. Na detaily Darylovy cesty z Ameriky do Evropy se detailně podíváme po každé epizodě, tudíž následující článek budeme pravidelně aktualizovat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama