The Walking Dead: Daryl Dixon
86/100 - 33×

The Walking Dead: Daryl Dixon

Po odchodu ze Společenství se Daryl Dixon vyplaví na břehu Francie, čímž pobouří sice rozdělenou, ale rostoucí autokratickou skupinu z Paříže a zároveň ohrozí mladého chlapce, který představuje srdce mírumilovné náboženské skupiny.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Clémence Poésy (Isabelle Carriere), Louis Puech Scigliuzzi (Laurent Carriere), Romain Levi (Stéphane Codron), Laïka Blanc-Francard (Sylvie), Anne Charrier (Marion Genet), Adam Nagaitis (Quinn), Melissa McBride (Carol Peletier), Tristan Zanchi (Emile), Eriq Ebouaney (Fallou Boukar), François Delaive (Lafleur), Lukerya Ilyashenko (Anna Valery), Hassam Ghancy (Azlan), Hugo Dillon (Jean), Catherine Arditi (Véronique)

Nový pohled na apokalyptickou Francii

Nový pohled na apokalyptickou Francii

Darylův seriál se představuje v další upoutávce. Ta nabízí nejenom nové záběry, ale zároveň odhaluje, že si jsou Daryl a Isabelle podobní.

17 0
12.8.2023

Thumbnail Play icon

Zdroj: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Cesta do Francie

Jak se Daryl ocitl ve Francii?

Jak se Daryl ocitl ve Francii?

Hned, jak bylo oznámeno, že se Darylův seriál bude odehrávat ve Francii, se fanoušci začali ptát na to, jak se tam Daryl mohl dostat. Na detaily Darylovy cesty z Ameriky do Evropy se detailně podíváme po každé epizodě, tudíž následující článek budeme pravidelně aktualizovat.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama