The Walking Dead: Daryl Dixon
86/100 - 33×

The Walking Dead: Daryl Dixon

Po odchodu ze Společenství se Daryl Dixon vyplaví na břehu Francie, čímž pobouří sice rozdělenou, ale rostoucí autokratickou skupinu z Paříže a zároveň ohrozí mladého chlapce, který představuje srdce mírumilovné náboženské skupiny.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Clémence Poésy (Isabelle Carriere), Louis Puech Scigliuzzi (Laurent Carriere), Romain Levi (Stéphane Codron), Laïka Blanc-Francard (Sylvie), Anne Charrier (Marion Genet), Adam Nagaitis (Quinn), Melissa McBride (Carol Peletier), Tristan Zanchi (Emile), Eriq Ebouaney (Fallou Boukar), François Delaive (Lafleur), Lukerya Ilyashenko (Anna Valery), Hassam Ghancy (Azlan), Hugo Dillon (Jean), Catherine Arditi (Véronique)

V novém seriálu nás čekají i flashbacky z konce The Walking Dead

V novém seriálu nás čekají i flashbacky z konce The Walking Dead

V nejnovějším traileru se mimo jiné objevil i jeden záběr, na kterém se Daryl nachází ještě v Americe. Vypadá to, že se dočkáme i několika flashbacků z konce The Walking Dead.

18 1
19.8.2023

Thumbnail Play icon

Zdroj: AMC

Diskuze /5

Gaffík

To je ty kráso nejvíc spinoffů v historii kinematografie. Tenhle svět má víc spinoffů než původní seriál měl řad.

A tenhle spinoff nemá vůbec chybu. Jde o spinoff postavy, která ani není součástí kánonu. Tvůrci si vymysleli postavu, lidi si ji oblíbili a teď má pan herec svůj vlastní seriál.

To mi připomíná rozmazlené děti ze seriálu The 100. Ty taky byly všechny vybaveny komfortním plot armorem, takže si vymýšleli způsoby jak kdo co nejdebilněji přežije apokapokapoka­pokalypsu.

Jeden příklad za všechny, který tomu nasadil korunu: Blíží se konec životnosti světových nukleárních elektráren a jaderných bomb a globální výbuch nelze zastavit, jediná možnost jak lze přežít, je nalodit se do kosmické lodi a 100–150 let žít na orbitu. Jenže tu si malá Claire rozmyslí, že nechce na raketu a že se nechá smahnout na 120m vysokém stožáru, který skoro padal, když kalamita nebyla ani 100km od jejich polohy. Samozřejmě to přežila. Díky nějaké speciální krvi. šúr

Co z toho plyne? Jestli jste neviděli seriál the 100 a nechcete trpět věčným a naprosto nerozbitným plot armorem, nekoukejte. Nebo to vypněte po druhé řadě.Ta ještě byla dobrá.

Toto? Krista Boha už originál byla p##ovina na entou, věčně natahovaný, nic neříkající seriál, kde suchou vatu doplňovala navíc dřevitá vlna, FloPack a vzduchové výplňové polštářky… Žádný ze spinoffů nebyl dobrý. Tohle? Jen díky tomu, že toto je 20. spinoff v sérii tak to prostě nebude lepší!

#5 SarkaCarka
25.8.2023 | 20:55:54
Stardos

Ale jo. Na to že na Daryla mám neutrální názor poslední série, tak se i těším docela. Může to být nejlepší seriál TWD-verse, takže snad se povede

26.8.2023 | 3:22:53
Johny163

Nevíte jestli bude první dil zase o týden dříve jako u předchozích seriálu

#4 ori
27.8.2023 | 10:27:02
ori

#3 Johny163: Mala by byť aj predpremiéra o pár dní skôr.

webmaster
27.8.2023 | 16:12:19
SarkaCarka

#1 Gaffík: buď rád, že vymýšlí spinoffy, jinak by sis musel najít jinou zábavu, než navštěvovat stránky seriálů, který tě nezajímají a hejtit je :-D

31.8.2023 | 14:46:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Cesta do Francie

Jak se Daryl ocitl ve Francii?

Jak se Daryl ocitl ve Francii?

Hned, jak bylo oznámeno, že se Darylův seriál bude odehrávat ve Francii, se fanoušci začali ptát na to, jak se tam Daryl mohl dostat. Na detaily Darylovy cesty z Ameriky do Evropy se detailně podíváme po každé epizodě, tudíž následující článek budeme pravidelně aktualizovat.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama