The Walking Dead: Dead City
82/100 - 30×

The Walking Dead: Dead City

Po událostech seriálu The Walking Dead se Maggie a Negan ocitají v ruinách dříve velkolepého města New York. Ten je plný chodců, kteří stále ovládají celý svět.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Lauren Cohan (Maggie Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Mahina Napoleon (Ginny), Željko Ivanek (Chorvat), Gaius Charles (Perlie Armstrong), Logan Kim (Hershel Rhee), Karina Ortiz (Amaia), Jonathan Higginbotham (Tommaso), Pallavi Sastry (Nina), Lisa Emery (Dáma), Michael Anthony (Luther), Steven Ogg (Simon)

Detailní záběr na Negana, popis nové postavy i potvrzený počet epizod druhé série

Detailní záběr na Negana, popis nové postavy i potvrzený počet epizod druhé série

Nové a nyní již detailní záběry z natáčení druhé série The Walking Dead: Dead City nás nenechávají na pochybách o tom, že se Neganovi vrátí jeho ikonická zbraň. Kromě toho nám bylo potvrzeno, kolik epizod bude mít druhá série a koho si zahraje Kim Coates.

6 2
12.5.2024

Sociální sítě jsou plné fotek a videí z natáčení druhé série seriálu The Walking Dead: Dead City, které v těchto týdnech aktivně probíhá. Není tak již žádným tajemstvím, že se Neganovi vrátí jeho ikonická pálka obalená ostnatým drátem, která vypadá přesně jako původní Lucille. Nepůjde samozřejmě o ni, protože ta je zničená, ani o tu, kterou mu vyrobil Brandon, protože ta vypadala jinak. A rozhodně nepůjde ani o flashbacky, protože Negan ji používá na zabíjení chodců v ulicích New Yorku. Nepůjde v tomto ohledu o krok zpátky ve vývoji jeho postavy? Maggie rozhodně nebude mít radost, když uvidí, k čemu se Negan opět vrátil. Na druhou stranu je možné, že on sám o to vůbec nestál a že ho k tomu donutili Chorvat a Dáma.

A kolik že bude mít druhá série epizod? Ta první jich měla šest, druhá řada bude mít o dvě epizody více, tedy osm. Potvrdil to v rozhovoru herec Kim Coates, který byl obsazen do druhé série. Když jsme o něm psali posledně, nevěděli jsme, koho bude hrát, to však již neplatí. Jeho postava se bude jmenovat Bruegel a podle popisu se jedná o vůdce jednoho z nejdrsnějších gangů v New Yorku, který je mnohem inteligentnější a manipulativnější, než se může zdát.

Jelikož v létě nás čeká druhá série The Walking Dead: Daryl Dixon, která je již dávno natočená, a protože druhá řada Dead City se pouze natáčí, očekáváme její premiéru někdy na podzim.

Zdroj: AMC

Diskuze /4

Akul

Jak už jsem psal, velký krok zpátky s tou pálkou, zvlášť jestli to má být k vývoji jeho postavy :-D Právě to, že o ni přišel a v podstatě se s ní rozloučil, byl ten jeho vývoj.

#2 Hunter12
13.5.2024 | 22:43:37
Hunter12

#1 Akul: Nemyslím si, že by si novou Lucille opatřil sám od sebe. Chorvat s Dámou z něho chtějí mít takového Negana, kterým býval v době, kdy velel Spasitelům. A Lucille k tomuto starému Neganovi prostě patří. Negan určitě v pokračování Dead City projeví agresivní povahu, ale vše, co bude dělat, bude dělat pro ochranu Hershella a nakonec bude opět spolupracovat s Maggie v boji s Chorvatem a Dámou. Negan nejspíš bude používat pochybné metody, ale pro dobrou věc. Záporákem, jakým býval, se určitě znovu nestane.

#3 lego assassin
15.5.2024 | 0:10:16
lego assassin

#2 Hunter12: Doufám že zabije už tu Magie ta už celý seriál mě začala srát. Jako byla to velká chyba dát ji moc prostoru! Nejlepší by bylo kdyby jí Negan ubyl pálkou jako Heršlova otce. Už od poslední série z ní byla totálně namyšlená *****. Nenávidím jí už!

#4 Hunter12
16.5.2024 | 10:08:25
Hunter12

#3 lego assassin: Právě to by byl veliký krok pro Negana zpět. Já Maggie nikdy moc nemusel, ale za společný spin-off Maggie a Negana jsem rád. S kým jiným by měl Negan sdílet seriál než se ženou, které zabil manžela? Vztah Maggie k Neganovi je ale logický a pochopitelný. Je jasné, že mu nemůže odpustit. I když kvůli Hershelovi, kterému nenávist Maggie k Neganovi už také leze krkem, se přes to nakonec určitě dostane.

16.5.2024 | 18:44:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama