TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Nate Corddry (Zed), Reginald VelJohnson (Able), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)

Zachraňte Síť!

Zachraňte Síť!

Co bude se seriálem dál? Bude obnoven nebo ho Disney XD zruší? S tímhle rozhodnutím můžete něco udělat i vy.

1 0
5.2.2013

První série Tron: Uprising před několika dny skončila a jak se dalo čekat, neodpověděla nám ani zdaleka na všechny dějové otazníky. Vzhledem ke sledovanosti posledních dílů je ale její pokračování více než nejisté. Disney XD totiž nejednou pohnul s vysílacím časem a údajně na tuto změnu neupozornil dostatečně. I kvůli tomu tak poslední ratingy nebyly žádná sláva a nedlouho potom se internetem rozletěla zpráva o zrušení Uprising. O pár dní později se ale nechal slyšet jeden z tvůrců seriálu Edward Kitsis, který doslova řekl, že „o osudu seriálu dosud nebylo rozhodnuto“ a každý divák nebo jakákoli podpora může pomoci. I proto mi to nedá, abych nepřiložil odkaz na petici pro obnovení Tron: Uprising na druhou sezónu. Stačí vyplnit jméno a e-mail na pravé straně. Třeba i díky nám se dočkáme dalšího dobrodružství Becka a spol.

Petici na záchranu Trona, můžete podepsat ZDE.

Zdroj: Disney XD

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů