Veronica Mars
95/100 - 84×

Veronica Mars

Veronica Mars je osmnáctiletá soukromá detektivka, která díky svému ostrovtipu a inteligenci řeší případy v Kalifornii. Musí se také vypořádat s vraždou své kamarádky a najít jejího opravdového vraha.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Retro Music Television, Hulu | 42 minut
žánr
Detektivní, Rodinný, Romantický
hrají
Kristen Bell (Veronica Mars), Jason Dohring (Logan Echolls), Enrico Colantoni (Keith Mars), Percy Daggs III (Wallace Fennel), Francis Capra (Eli Navarro), Max Greenfield (Leo D'Amato), Ryan Hansen (Dick Casablancas), David Starzyk (Richard Casablancas)

Eli Navarro

Eli Navarro

Eli neboli Weevil je vůdcem motorkářského gangu PCH v Neptunu a spojenec Veronicy Mars.

Sezóny 4
2004 -

Weevil jako mladý vedl motorkářský gang PCH a žil se svou babičkou, která pracovala jako uklízečka pro rodinu Echollsových. Proto jeho vztah s Loganem není zrovna pozitivní. Weevil měl navíc i aférku s Lilly Kane v době, kdy se na chvíli s Loganem rozešla, a ten ji i po ukončení jejich vztahu dále miloval. Proto nechal Logana brutálně zmlátit svým gangem po té, co se myslelo, že právě Logan Lilly zabil. Toto však vyústilo ve smrt jednoho z členů gangu a tak Weevil s Loganem spojili síly, aby přišli na kloub tomu, kdo ho opravdu zabil.

Eli i přes to, že z gangu odešel dál pokračoval v pátrání. Nakonec se ukázalo, že vrahem byl Thumper, jiný člen gangu, který spolupracoval s Irskou mafií. Ta se proti němu nakonec obrátila kvůli zásahu od Weevila a zanechala ho spoutaného v bývalém stadionu, který byl i s ním následující den zbořen. Weevil však byl pro jeho vraždu zatčen během své promoce.

Po propuštění z věznice si musel udržet práci a proto chvíli pracoval pro Keitha Marse. To se však nevydařilo a tak nakonec skončil jako údržbář na vysoké škole Hearst. Tuto práci mu domluvila Veronica.

Po čase si dal Eli život dohromady, potkal svou ženu Jade, vlastnil svůj vlastní servis a na motorku nesedl od doby, co se narodila jeho dcera Valentina. To se však změnilo po té, co chtěl pomoci Celeste Kane, která ho však omylem postřelila a obvinila ho, že jí chtěl ublížit. Po tomto incidentu se vrátil zpět do čela gangu PCH.

Francis Capra jako Eli Navarro. Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
olouch02

můj oblíbenec neustále jsem mu držela palce protože potíže se na něj lepily pořád :-)

21.7.2019 | 19:38:17

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama