Veronica Mars Eli Navarro

Eli Navarro

Eli Navarro

Eli neboli Weevil je vůdcem motorkářského gangu PCH v Neptunu a spojenec Veronicy Mars.

Sezóny 4
2004 -

Weevil jako mladý vedl motorkářský gang PCH a žil se svou babičkou, která pracovala jako uklízečka pro rodinu Echollsových. Proto jeho vztah s Loganem není zrovna pozitivní. Weevil měl navíc i aférku s Lilly Kane v době, kdy se na chvíli s Loganem rozešla, a ten ji i po ukončení jejich vztahu dále miloval. Proto nechal Logana brutálně zmlátit svým gangem po té, co se myslelo, že právě Logan Lilly zabil. Toto však vyústilo ve smrt jednoho z členů gangu a tak Weevil s Loganem spojili síly, aby přišli na kloub tomu, kdo ho opravdu zabil.

Eli i přes to, že z gangu odešel dál pokračoval v pátrání. Nakonec se ukázalo, že vrahem byl Thumper, jiný člen gangu, který spolupracoval s Irskou mafií. Ta se proti němu nakonec obrátila kvůli zásahu od Weevila a zanechala ho spoutaného v bývalém stadionu, který byl i s ním následující den zbořen. Weevil však byl pro jeho vraždu zatčen během své promoce.


Po propuštění z věznice si musel udržet práci a proto chvíli pracoval pro Keitha Marse. To se však nevydařilo a tak nakonec skončil jako údržbář na vysoké škole Hearst. Tuto práci mu domluvila Veronica.

Po čase si dal Eli život dohromady, potkal svou ženu Jade, vlastnil svůj vlastní servis a na motorku nesedl od doby, co se narodila jeho dcera Valentina. To se však změnilo po té, co chtěl pomoci Celeste Kane, která ho však omylem postřelila a obvinila ho, že jí chtěl ublížit. Po tomto incidentu se vrátil zpět do čela gangu PCH.

Francis Capra jako Eli Navarro. Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
olouch02

můj oblíbenec neustále jsem mu držela palce protože potíže se na něj lepily pořád :-)

21.7.2019 | 19:38:17

Stav překladu

Epizoda S04E08: Years, Continents, Bloodshed

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii pro vás připravily: @Zira, @annePel, @JudyVolf, @Maty9, @laisobel

Překlad sedí na:

  • všechny dohledatelné verze

Ohodnoťte Veronicu Mars

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Reklama