Veronica Mars
95/100 - 84×

Veronica Mars

Veronica Mars je osmnáctiletá soukromá detektivka, která díky svému ostrovtipu a inteligenci řeší případy v Kalifornii. Musí se také vypořádat s vraždou své kamarádky a najít jejího opravdového vraha.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Retro Music Television, Hulu | 42 minut
žánr
Detektivní, Rodinný, Romantický
hrají
Kristen Bell (Veronica Mars), Jason Dohring (Logan Echolls), Enrico Colantoni (Keith Mars), Percy Daggs III (Wallace Fennel), Francis Capra (Eli Navarro), Max Greenfield (Leo D'Amato), Ryan Hansen (Dick Casablancas), David Starzyk (Richard Casablancas)

Wallace Fennel

Wallace Fennel

Wallace je nejlepší kamarád Veronicy a učitel na střední škole v Neptunu.

Sezóny 4
2004 -

Wallace přišel do Neptunu jako nováček a první den ho Weevil s ostatními členy jeho gangu přivázali ke stožáru, odkud ho později Veronica odřízla. Časem se z nich stali nejlepší přátelé a Wallace často pomáhal Veronice s různými vyšetřováními a ona naopak pomáhala jemu a jeho ostatním přátelům.

Otec Veronicy a matka Wallace začali na chvíli randit, což se nelíbilo ani jednomu z nich a přestože se s tímto vztahem oba nakonec smířili, jejich rodiče se zanedlouho rozešli. Neshody s Veronicou kvůli jeho přítelkyni Jackie a nesrovnalosti s jeho otcem vyústili v to, že se na chvíli odstěhoval do Chicaga, kde byl účastníkem nehody, při které byl zabit bezdomovec. Kvůli této nehodě se vrátil zpět do Neptunu a Veronica mu pomohla očistit jeho jméno a dokázat, že on auto neřídil. Tím se jejich vztah zase navrátil do původních kolejí.

Po promoci začal chodit s Veronicou na vysokou školou Hearst. Jeho spolubydlícím byl Stosh Piznarsky, který později začal chodit s Veronicou. Přestože byl výborný basketbalista, musel na chvíli s tímto sportem přestat, aby se mohl pořádně soustředit na předmět strojírenství, který byl jeho vysněný, ale bohužel z něj propadal. Později se však do týmu znovu vrátil a podařilo se mu získat zpět i svou původní pozici.

Jeho kariéra ve strojním inženýrství sice nevyšla, ale stal se učitelem na střední škole v Neptunu, kde pracuje i jako trenér basketbalového tý­mu.

Percy Daggs III jako Wallace Fennel. Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S04E08: Years, Continents, Bloodshed

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii pro vás připravily: @Zira, @annePel, @JudyVolf, @Maty9, @laisobel

Překlad sedí na:

  • všechny dohledatelné verze

Ohodnoťte Veronicu Mars

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama