Veronica Mars Wallace Fennel

Wallace Fennel

Wallace Fennel

Wallace je nejlepší kamarád Veronicy a učitel na střední škole v Neptunu.

Sezóny 4
2004 -

Wallace přišel do Neptunu jako nováček a první den ho Weevil s ostatními členy jeho gangu přivázali ke stožáru, odkud ho později Veronica odřízla. Časem se z nich stali nejlepší přátelé a Wallace často pomáhal Veronice s různými vyšetřováními a ona naopak pomáhala jemu a jeho ostatním přátelům.

Otec Veronicy a matka Wallace začali na chvíli randit, což se nelíbilo ani jednomu z nich a přestože se s tímto vztahem oba nakonec smířili, jejich rodiče se zanedlouho rozešli. Neshody s Veronicou kvůli jeho přítelkyni Jackie a nesrovnalosti s jeho otcem vyústili v to, že se na chvíli odstěhoval do Chicaga, kde byl účastníkem nehody, při které byl zabit bezdomovec. Kvůli této nehodě se vrátil zpět do Neptunu a Veronica mu pomohla očistit jeho jméno a dokázat, že on auto neřídil. Tím se jejich vztah zase navrátil do původních kolejí.


Po promoci začal chodit s Veronicou na vysokou školou Hearst. Jeho spolubydlícím byl Stosh Piznarsky, který později začal chodit s Veronicou. Přestože byl výborný basketbalista, musel na chvíli s tímto sportem přestat, aby se mohl pořádně soustředit na předmět strojírenství, který byl jeho vysněný, ale bohužel z něj propadal. Později se však do týmu znovu vrátil a podařilo se mu získat zpět i svou původní pozici.

Jeho kariéra ve strojním inženýrství sice nevyšla, ale stal se učitelem na střední škole v Neptunu, kde pracuje i jako trenér basketbalového tý­mu.

Percy Daggs III jako Wallace Fennel. Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E08: Years, Continents, Bloodshed

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii pro vás připravily: @Zira, @annePel, @JudyVolf, @Maty9, @laisobel

Překlad sedí na:

  • všechny dohledatelné verze

Ohodnoťte Veronicu Mars

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Reklama