Veronica Mars
95/100 - 84×

Veronica Mars

Veronica Mars je osmnáctiletá soukromá detektivka, která díky svému ostrovtipu a inteligenci řeší případy v Kalifornii. Musí se také vypořádat s vraždou své kamarádky a najít jejího opravdového vraha.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Retro Music Television, Hulu | 42 minut
žánr
Detektivní, Rodinný, Romantický
hrají
Kristen Bell (Veronica Mars), Jason Dohring (Logan Echolls), Enrico Colantoni (Keith Mars), Percy Daggs III (Wallace Fennel), Francis Capra (Eli Navarro), Max Greenfield (Leo D'Amato), Ryan Hansen (Dick Casablancas), David Starzyk (Richard Casablancas)

Keith Mars

Keith Mars

Keith je otec Veronicy, soukromý detektiv a bývalý šerif města Neptun.

Sezóny 4
2004 -

Keith býval šerifem v Neptunu. Byl však odvolán po vraždě Lilly Kane, nejlepší kamarádky Veronicy, protože obvinil z její vraždy jejího otce Jakea Kanea. Kvůli tomu se s ním rozvedla i jeho manželka Lianne a později se musel společně s Veronicou přestěhovat do levnějšího bytu kvůli ztrátě příjmu. Toto společně s jeho obviněním otce Lilly vedlo k tomu, že se z Veronicy stala nepopulární dívka na škole. Po ztrátě postu šerifa si zařídil licenci soukromého detektiva, ale nikdy nepřestal hledat pravého vraha Lilly.

Společně s Veronicou našli člověka, který opravdu Lilly zabil a po jeho dopadení, Keith znovu kandidoval na šerifa. Prohrál však o malý počet hlasů, protože ho momentální šerif Don Lamb obvinil z toho, že je nepřímo zodpovědný za nehodu školního autobusu, která zabila několik studentů Neptunské střední společně s jednou učitelkou. Několik let předtím totiž zastavil opilého řidiče a pustil ho bez postihu. Právě tento řidič pak byl za volantem autobusu.

Přestože se po smrti šerifa Lamba na chvíli stal zastupujícím šerifem, později se znovu vrátil do své detektivní kanceláře. Po letech dále vyšetřoval spoustu případů včetně toho, zda byla šerifská stanice zkorumpovaná. Právě kvůli tomuto případu se stal účastníkem nehody, která zabila jeho informátora a jeho samotného poslala na pár dní do kómatu.

Enrico Colantoni jako Keith Mars. Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MARTAS SK

Super postava, super otecko.

20.7.2019 | 19:21:31

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama