Veronica Mars Keith Mars

Keith Mars

Keith Mars

Keith je otec Veronicy, soukromý detektiv a bývalý šerif města Neptun.

Sezóny 4
2004 -

Keith býval šerifem v Neptunu. Byl však odvolán po vraždě Lilly Kane, nejlepší kamarádky Veronicy, protože obvinil z její vraždy jejího otce Jakea Kanea. Kvůli tomu se s ním rozvedla i jeho manželka Lianne a později se musel společně s Veronicou přestěhovat do levnějšího bytu kvůli ztrátě příjmu. Toto společně s jeho obviněním otce Lilly vedlo k tomu, že se z Veronicy stala nepopulární dívka na škole. Po ztrátě postu šerifa si zařídil licenci soukromého detektiva, ale nikdy nepřestal hledat pravého vraha Lilly.

Společně s Veronicou našli člověka, který opravdu Lilly zabil a po jeho dopadení, Keith znovu kandidoval na šerifa. Prohrál však o malý počet hlasů, protože ho momentální šerif Don Lamb obvinil z toho, že je nepřímo zodpovědný za nehodu školního autobusu, která zabila několik studentů Neptunské střední společně s jednou učitelkou. Několik let předtím totiž zastavil opilého řidiče a pustil ho bez postihu. Právě tento řidič pak byl za volantem autobusu.


Přestože se po smrti šerifa Lamba na chvíli stal zastupujícím šerifem, později se znovu vrátil do své detektivní kanceláře. Po letech dále vyšetřoval spoustu případů včetně toho, zda byla šerifská stanice zkorumpovaná. Právě kvůli tomuto případu se stal účastníkem nehody, která zabila jeho informátora a jeho samotného poslala na pár dní do kómatu.

Enrico Colantoni jako Keith Mars. Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MARTASLJ19

Super postava, super otecko.

20.7.2019 | 19:21:31

Stav překladu

Epizoda S04E08: Years, Continents, Bloodshed

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii pro vás připravily: @Zira, @annePel, @JudyVolf, @Maty9, @laisobel

Překlad sedí na:

  • všechny dohledatelné verze

Ohodnoťte Veronicu Mars

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Reklama