Veronica Mars
95/100 - 84×

Veronica Mars

Veronica Mars je osmnáctiletá soukromá detektivka, která díky svému ostrovtipu a inteligenci řeší případy v Kalifornii. Musí se také vypořádat s vraždou své kamarádky a najít jejího opravdového vraha.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Retro Music Television, Hulu | 42 minut
žánr
Detektivní, Rodinný, Romantický
hrají
Kristen Bell (Veronica Mars), Jason Dohring (Logan Echolls), Enrico Colantoni (Keith Mars), Percy Daggs III (Wallace Fennel), Francis Capra (Eli Navarro), Max Greenfield (Leo D'Amato), Ryan Hansen (Dick Casablancas), David Starzyk (Richard Casablancas)

Logan Echolls

Logan Echolls

Logan je přítel Veronicy a pilot amerického námořnictva.

Sezóny 4
2004 -

Logan býval přítel Lilly Kane a kamarád Veronicy. Po smrti Lilly však začal Veronicu pomalu ve škole trápit. Toto trvalo až do smrti jeho matky Lynn. Logan totiž nevěřil, že je mrtvá kvůli tomu, že někdo stále používal její kreditky, a tak si najal Veronicu, aby ji našla. Když se však ukázalo, že se jedná o jeho nevlastní sestru Trinu, Logan to nevydržel a zhroutil se před Veronicou. Od té doby se jejich vztah začal vylepšovat a dokonce přispěchal Veronice na pomoc, když si myslela, že se jí někdo snaží unést. Nakonec se ukázalo, že se jedná o ATF agenta, který se snažil zabránit masakru na Neptunské střední.

Od té doby spolu začali tito dva chodit, ale jejich první vztah nevydržel dlouho. Po pár týdnech se rozešli, kvůli tomu, jak se Logan choval po tom, co byl obviněn z vraždy Felixe, člena gangu PCH. Jejich vztah se prakticky vrátil do stejného stavu, jako byl před smrtí jeho matky, i když bylo očividné, že Logan k Veronice stále něco cítí. To přiznal během maturitního plesu, kde opilý Veronice řekl, že si myslí, že je jejich příběh epický. I když Veronica k němu cítila to samé, Logan si nic z toho, co řekl, druhý den už nepamatoval.

Když zjistil, že někdo ukradl nahrávky jeho bývalé přítelkyně Lilly a jeho otce Aarona, od prodejce je koupil a následně zničil. Kvůli tomu musel on i Veronica svědčit proti Aaronovi. Jejich svědectví bohužel nestačilo a tak byl Aaron zproštěn obvinění z vraždy Lilly.

I přes to, že spolu v té době už nebyli, byl to právě on, komu Veronica napsala o pomoc, když se ji Cassidy Casablancas snažil zabít, protože se dozvěděla pravdu o havarovaném autobusu. Díky jeho zásahu Veronica přežila a postaral se o ní ve chvíli, kdy si myslela, že její otec zemřel. Od té doby navázali druhý vztah a oba začali chodit na vysokou školu Hearst.

Během jeho pobytu na Hearst se Logan dozvěděl, že má nevlastního bratra. S pomocí Veronicy ho kontaktoval a setkal se s ním, bohužel šlo ale o podvod a místo pravého bratra se ukázal reportér, kterého zajímal jen dobrý příběh pro noviny.

Vzhledem k tomu, že Veronica vyšetřovala případ sériových znásilnění na kampusu a byla dokonce jednou zdrogovaná, obával se Logan o její bezpečí a najal tak bodyguarda, aby ji chránil. To se však Veronice nelíbilo, protože se domnívala, že se jedná o daného násilníka. Tyto neshody vedli k jejich druhému rozchodu, který tentokrát inicioval sám Logan. Po chvíli se ale k sobě znovu vrátili, ale ani to nebylo tentokrát na dlouho. Veronica se totiž dozvěděla, že během doby, co spolu nebyli, se Logan vyspal s Madison Sinclair, což považovala za největší urážku, protože ji nesnášela kvůli tomu, jak se k ní Madison na střední chovala.

Logan byl po jejich třetím rozchodu zdrcený, ale časem se přes to přenesl a začal randit s Parker Lee, kamarádkou Veronicy. Po té, co Veronica zjistila, že Mercer, Loganův kamarád, kterého před tím očistila, znásilňoval dívky po kampusu a sama tomu osudu o vlásek unikla, nechal se Logan schválně zavřít do zádržné cely. Jeho vztah s Parker dlouho nevydržel, protože si uvědomila, že ji nikdy nebude milovat jako Veronicu. Ti dva se snažili být přátelé, ale Logan zmlátil Pize, přítele Veronicy, protože si myslel, že Piz vypustil nahrávku sebe a Veronicy.

Po tom, co Veronica odešla z vysoké školy Hearst, se Logan přidal k americkému námořnictvu jako pilot. Po letech byl obviněn z vraždy jeho přítelkyně Carrie Bishop. Zavolal proto Veronice, aby mu pomohla najít vhodného právníka, aby ho zastupoval. Ta však nakonec zůstala v Neptunu a našla pravého vraha Carrie. Logan s Veronicou se dali znovu dohromady, než musel opět nastoupit do armády.

Jason Dohring jako Logan Echolls. Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pandora Rosalez

Vždycky jsem ho měla ráda a jeho vztah s Veronicou byl top. Řekla bych i to, že byl nejlepší postava v seriálu. :(

11.4.2020 | 17:33:17
Drahu68

takový konec si nezasloužil

28.7.2019 | 6:52:37
MARTAS SK

Jeho vzťah s Veronicou na 100%. Mám ho rád.

20.7.2019 | 19:18:55

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S04E08: Years, Continents, Bloodshed

cz100%
DOKONČENO

Titulky ke čtvrté sérii pro vás připravily: @Zira, @annePel, @JudyVolf, @Maty9, @laisobel

Překlad sedí na:

  • všechny dohledatelné verze

Ohodnoťte Veronicu Mars

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama