Watchmen (Strážci)
77/100 - 77×

Watchmen(Strážci)

Jeden z nejuznávanějších komiksů všech dob popisuje alternativní realitu osmdesátých let, kde hrozí válka supervelmocí. Jedinou nadějí se zdá být parta superhrdinů. Jenže ti řeší svoje vlastní problémy. V roce 2009 vznikl na motivy komiksu i úspěšný velkofilm režiséra Zacka Snydera.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | HBO | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Sci-fi
hrají
Billy Crudup (Dr. Manhattan), Malin Akerman (Hedvábný přízrak), Jeffrey Dean Morgan (Komediant), Matthew Goode (mladší Ozymandias), Patrick Wilson (Sůva), Jeremy Irons (starší Ozymandias), Regina King (Angela Abar)

Hedvábný přízrak

Hedvábný přízrak
Sezóny 1
2009 - 2009

Vlastní jméno: Laurie Jane Juspeczyk

Přezdívka: Silk Spectre (Hedvábný přízrak)

Zvláštní schopnosti: Žádné.

Povaha: Drsná dívka, která ale chce být jemně milována. Hledá někoho, kdo by jí chránil.

Historie

Je dcerou původní Silk Spectre (Sally Jupiter), která z ní od jejího narození (1949) chtěla vychovat jako svojí nástupkyni. Laurie žila dlouho v domnění, že jejím otcem je jiný supehrdina (Hooded Justice), až později se dozvídá, že jejím skutečným otcem je Edward Blake (Komediant), ke kterému Laurie chová velkou nenávist. Po prvním setkání s Manhattanem se okamžitě sblíží a žijí i přes neshody stále. Kariéru superhrdinky nikdy příliš nemilovala a tak zákaz jejich činnosti v roce 1977 docela uvítala.

V příběhu

„Pracuje“ pro vládu jako partnerka doktora Manhattana. Ale odcizí se a ona se vrhá do pátrání vedené Rorschachem a Sůvou.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Jeremy Irons ztvární Ozymandiase

Jeremy Irons ztvární Ozymandiase

Seriál Watchmen se již brzy představí na obrazovkách stanice HBO a již nějakou dobu víme, že jednu z hlavních rolí ztvární legendární Jeremy Irons. Nyní bylo odhaleno, že si zahraje slavného záporáka.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama