Weeds (Tráva)
82/100 - 52×

Weeds(Tráva)

Nancy Botwinová je obyčejná matka v domácnosti. Ovšem jen doby, než její manžel nečekaně zemře. Nancy zůstane sama bez příjmu a se dvěma syny. Pustí se tedy do hodně riskantního podnikání – pěstování a prodeje marihuany. Komediálně laděný seriál v hlavní roli s Mary-Louise Parker.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, Showtime, HBO 2 | 28 minut
žánr
Dobrodružný, Komedie, Romantický
hrají
Justin Kirk (Andy Botwin), Elizabeth Perkins (Celia Hodes), Mary-Louise Parker (Nancy Botwin), Hunter Parrish (Silas Botwin)

Jaké jsou vaše dojmy z finále seriálu?

Jaké jsou vaše dojmy z finále seriálu?

Jak hodnotíte zakončení populárního, často kritizovaného seriálu Weeds? Zakončila to produkce dobře/špatně? Chceme znát váš názor!

0 0
28.9.2012

Odpovědět můžete v naší anketě zde.

Zdroj: ABC, Showtime, HBO 2

Diskuze /1

hasys

Po osmi sezonách měli scénáristé dost času na finále seriálu, které bylo opravu v duchu seriálu. Po první sezoně seriál trochu ztratil prvoplánový vtip (na první sezonu nezapomenu – od začátku do konce naplněná vtipem), přidal se humor na první pohled méně patrný, nikoli horší. Nancy zůstala svou od začátku do konce, jen všichni okolo se změnili. Ještě po devátém díle jsem si byl téměř jistý, že můj tip z konce šesté série, že Nancy skončí s kulkou v hlavě/srdci, vyjde. Za svůj život by si to nejspíše zasloužila. Nechť si žije vlastním životě dál, obzory má otevřené a může dělat opravdu cokoli chce i přes to, že nyní není naplněná.

26.10.2012 | 21:45:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama