Weeds (Tráva)
82/100 - 52×

Weeds(Tráva)

Nancy Botwinová je obyčejná matka v domácnosti. Ovšem jen doby, než její manžel nečekaně zemře. Nancy zůstane sama bez příjmu a se dvěma syny. Pustí se tedy do hodně riskantního podnikání – pěstování a prodeje marihuany. Komediálně laděný seriál v hlavní roli s Mary-Louise Parker.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, Showtime, HBO 2 | 28 minut
žánr
Dobrodružný, Komedie, Romantický
hrají
Justin Kirk (Andy Botwin), Elizabeth Perkins (Celia Hodes), Mary-Louise Parker (Nancy Botwin), Hunter Parrish (Silas Botwin)

Weeds už brzy na Prima LOVE i anglicky

Weeds už brzy na Prima LOVE i anglicky

Minulý týden Televize Prima v článku Televize Prima odpovídá! (3/3), publikovaném na Edně odpovídala na otázku, zda připravuje do vysílání seriál Weeds. A protože odpověď byla ano, trochu jsme ještě zapátrali a zjistili pro vás více informací. Televize Prima nasadí Weeds už v prosinci na svůj nejmladší kanál Prima LOVE a kromě české verze uvede seriál, už jako 4. v pořadí, též v angličtině s titulky. V které dny a v jakém čase se bude seriál vysílat, nechtěli zástupci Primy zatím prozradit, takže se necháme překvapit!

0 0
18.10.2011

Diskuze /1

Leeslie

A nezjistili jste ještě, jestli si bude Prima vyrábět svůj dabing, nebo jestli použije dabing z HBO? Protože, kdyby ho nepoužili ten z HBO, celkem by mě naštvali :(

20.10.2011 | 15:19:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama