Wilderness (Zběsilost)
78/100 - 8×

Wilderness(Zběsilost)

Britský pár Liv a Will mají na první pohled vše – pevné manželství, půvabný nový život v New Yorku a stále jsou mladí, aby měli pocit, že mají celý život před sebou. Tedy dokud se Liv nedozví o Willově aférce. Zlomené srdce okamžitě střídá vztek. Její jedinou možností je nyní pomsta a když Will navrhne výlet po amerických národních parcích, aby svůj vztah napravili, Liv přijde na to, jak své pomsty dosáhnout.

VB | 2023 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Psychologický, Thriller

S01E01: Happily Ever After

S01E01: Happily Ever After

Britští novomanželé Liv a Will, kteří mají záviděníhodný byt v úchvatném New Yorku, intenzivně vášnivé manželství a vyhlídky na dokonalý společný život, žijí americký sen. Ale když hrozí, že jejich pohádkový příběh rozbije skličující tajemství, může jim manželství zachránit životní výlet do americké divočiny?

cz sk
15.9.2023
52 minut

Základní info:

Režie: So Yong Kim
Scénář: Marnie Dickens

Hrají: Jenna Coleman (Liv Taylor), Oliver Jackson-Cohen (Will Taylor), Ashley Benson (Cara Parker), Claire Rushbrook (Caryl), Morgana Van Peebles (Ash), Talia Balsam (Bonnie Sizemore), Natalie Sharp (Marissa), Steve Bacic (Elliot), Everick Golding (Sol),…Foto: Amazon

Trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bobr007SVK

Ako to hodnotite, olati sa pozerat?

18.9.2023 | 10:25:33

Stav titulků

Epizoda S01E06: Where White Knights Go To Die

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama