Yellowjackets
85/100 - 27×

Yellowjackets

V roce 1996 se fotbalový tým Vosičky ze střední školy v New Jersey stal prvním dívčím týmem v historii státu, který se kvalifikoval na šampionát. Jenomže nikdy do utkání nenastoupily. Během letu do Seattlu totiž jejich letadlo havaruje a přeživší se ocitají hluboko v divočině a z původně přátelského týmu se během následujícího roku a půl stávají válčící kanibalové. O 25 let později se ti, co přežili, snaží žít své životy, avšak své minulosti nemohou uniknout, a to, co začalo v divočině, ještě zdaleka není u konce.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Hororový, Thriller
hrají
Ella Purnell (Jackie Taylor), Sophie Nélisse (mladá Shauna Shipman), Melanie Lynskey (dospělá Shauna Sadecki), Sophie Thatcher (mladá Natalie Scatorccio), Juliette Lewis (dospělá Natalie Scatorccio), Jasmin Savoy Brown (mladá Taissa Turner), Tawny Cypress (dospělá Taissa Turner), Sammi Hanratty (mladá Misty Quigley), Christina Ricci (dospělá Misty Quigley), Steven Krueger (Ben Scott), Warren Kole (dospělý Jeff Sadecki), Liv Hewson (mladá Vanessa Palmer), Lauren Ambrose (dospělá Vanessa Palmer), Courtney Eaton (mladá Lottie Matthews), Simone Kessell (dospělá Lottie Matthews)

Mezi druhou a třetí řadou uvidíme bonusovou epizodu

Mezi druhou a třetí řadou uvidíme bonusovou epizodu

Pokud vás překvapilo, že druhou sérii, stejně jako první, netvořilo deset epizod, určitě jste nebyli jediní, protože se celou dobu předpokládalo, že nás čeká stejný počet. Odvysíláno ale bylo jen devět epizod. Avšak nyní už víme, že mezi druhou a třetí řadou uvidíme jednu bonusovou epizodu.

6 0
4.6.2023

Mysleli jste si, že druhou sérii bude nakonec tvořit jen devět epizod, tedy o jednu méně než v případě první série? Tak to vás můžeme ujistit, že tomu tak nebude. Aktuálně sice končíme na devíti dílech, ale v budoucnu nás čeká ještě jedna bonusová epizoda druhé řady. To potvrdila tvůrkyně Ashley Lyle na svých sociálních sítích. Prozatím ale není jasné, kdy přibližně ji budeme moci zhlédnout.

(Druhá řada bude nakonec také složena z deseti epizod. Foto: Showtime)

Lze však předpokládat, že tato epizoda je již natočena. Zřejmě je ale mostem mezi druhou a třetí řadou a proto bude nejspíš záležet na tom, kdy bude třetí řada připravena, aby bonusový díl mohl být odvysílán přibližně v polovině pauzy mezi sériemi. Třetí řada se totiž začala připravovat 2. května a hned po jednom dni musely být práce pozastaveny kvůli aktuálně probíhající stávce scenáristů. Yellowjackets je tedy dalším ze seriálů, které stávka postihla, a čekání na další řadu bude o to delší.

Zdroj: Deadline (článek 1, článek 2)

Jste rádi, že bude ještě jeden díl? O čem bude podle vás pojednávat?

Diskuze /2

misticjoe

Jsem rád, i nejsem. Místo hlídání si začátku třetí sezóny budu muset pravidelně kontrolovat, kdy by mohl vyjít tenhle záhadami opředený díl, abych včas udělal titulky… (a samo se dozvěděl něco nového :-) ).

překladatel
8.6.2023 | 15:35:09
hanrieta

super- náhodou jsem seriál našla – a slupla jsem obě řady a na bonusovku se těším!

30.12.2023 | 23:39:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Vosičky stráví v divočině další sezónu

Vosičky stráví v divočině další sezónu

Pokud sledujete seriál Yellowjackets, máme tu pro vás dobré zprávy. Bylo totiž potvrzeno, že seriál dostává díky svému úspěchu na všech frontách objednávku třetí série.

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama