Supergirl Pokusí se CW udělat ze Supergirl seriál o Supermanovi?

Pokusí se CW udělat ze Supergirl seriál o Supermanovi?

Pokusí se CW udělat ze Supergirl seriál o Supermanovi?

V posledních týdnech v seriálu Supergirl na sebe strhavá pozornost především Superman. Nikdo v podstatě nehovoří o Kaře, Jimmym či jiných postavách. Všechny zajímá pouze muž z oceli. Změní se s jeho příchodem i celý koncept seriálu?


10 2
28.8.2016

Druhá řada sice přinesla pár novinek o rozůstajícím se obsazení, dokonce bylo i odhaleno, kdo přiletěl na konci minulé série v epizodě Better Angels na Zem. I když se jednalo o důležité odhalení, všechny tyto zprávy byly zastíněny příchodem Supermana do seriálu. V podstatě od té doby se nemluví o ničem jiném.

Fanoušci seriálu se tak právoplatně obávají, zda slavnější postavě nedají tvůrci víc prostoru a ze seriálu s názvem Supergirl se vlastně stane seriál Superman. Nahrává tomu i fakt, že spousta kladných postav i padouchů si seriál propůjčil právě ze Supermanovského světa. Tak jak to nakonec bude? Obávají se fanoušci správně?


Trochu světla do této problematiky přivedla výkonná producentka Sarah Schechter:

V minulé sezóně jsme nechtěli mít Supermana, chtěli jsme, aby příběh byl pouze o Kaře. Rozhodně to není tak, že když jsme seriál začali vyvíjet, tak nám studio zakázalo udělat seriál o Supermanovi, tak jsme šáhli po nouzovém řešení a udělali Supergirl. Tak to není. Vždycky jsme chtěli udělat seriál Supergirl, protože její příběh nám přijde neokoukaný a zajímavější.

(Nestane se Superman časem hlavní postavou? Foto: CW)

Bohužel zde nemůžeme posoudit, zda Sarah chce uklidnit fanoušky malou lží či mluví pravdu. O seriálu se Supermanem se v posledních letech příliš nemluvilo, lze tedy Sarah věřit, že po Smallvillu chtěla stanice přijít s něčím novým. Na druhou stranu se v první řadě Superman několikrát mihl a těžko říct, zda ho tvůrci nechtěli (nebo nemohli) skutečně ukázat. Nechali by si ujít takovou příležitost?

Sarah dále povídá o tom, proč jí přijde příběh Supergirl zajímější:

Kara dorazila na Zemi jako třináctiletá holčička. V tu chvíli ztratila rodiče, svou planetu, téměř všechno. Uvědomovala si, že je uprchlíkem a to pro nás dělalo příběh zajímavějším. Clark vyrostl na Zemi. Když opouštěl Krypton, byl pouze malé dítě a prakticky nemá žádné vzpomínky na svou rodinu, planetu. Jeho domovem je Země, u Kary je to složitější. Ta neví, kam pořádně patří. Její rodinou je nyní Clark.

Napište nám do komentářů, jak si myslíte, že seriál bude pokračovat. Bude stále seriál o Supergirl, nebo později spíše o Supermanovi?

Diskuze /7

LMDizajn

Podla mna maju pravdu a Supergirl je ovela zaujimavejsia. Maju nekonečne možnosti a je fajn, mat ženske vzory. Aj nam chlapom sa na to lepšie pozera :D Ale važne, pozrite si animovany film Batman/Superman Apocalypsa a Supergirl totalne ukradla cely film a bol to fantasticky pribeh a myslim že si ju každi kto to videl zamiloval. Uvidime ako sa bude serial uberat, niektore veci si podla mna celkom pokazili, ale stale maju väčšinu dveri otvorenych. PS: mohli by jej zmenit kostym, najma tie čižmy, tie su otrasne!

28.8.2016 | 22:53:19
NoP.NoG.

twle snad nato začnu koukat kvuli němu z Teen Wolf :D

29.8.2016 | 10:01:48
fandapcd

Trochu se obávám, že CW bude chtít trochu tu feministickou stránku stáhnout (bohužel), pořád se toho bojí (njn chlapi ve vedení). Tak doufám, že to neposerou.

#4 HellTsuku
webmaster
29.8.2016 | 18:19:36
HellTsuku

#3 fandapcd: Jen aby se s toho nestalo něco jako Olicity

#5 Time Remnant
29.8.2016 | 19:42:42
Time Remnant

#4 HellTsuku: Víš, že Superman a Supergirl spolu nejsou?

#6 HellTsuku
redaktor
29.8.2016 | 22:20:50
HellTsuku

#5 Time Remnant: Jj leč má to CW a vzhledem k tomu Olsenovi no.....

#7 Time Remnant
29.8.2016 | 23:35:52
Time Remnant

#6 HellTsuku: Řekl bych že spíš kvůli tomu že jsou rodina

redaktor
30.8.2016 | 10:18:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny