1899
78/100 - 53×

1899

Tvůrci úspěšného německého sci-fi seriálu Dark se v novém projektu vydávají do nebezpečných vod. Příběh sleduje skupinu evropských migrantů, kteří se odhodlají utéct životu v bídě. Na cestě do New Yorku narazí na prázdnou loď, s níž před nimi jiná skupina vyplula z Londýna. Opuštěná loď, kterou obestírá velké tajemství, změní slibné sny posádky na noční můry.

Německo | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 60 minut
žánr
Historický, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Emily Beecham (Maura Franklin), Andreas Pietschmann (Eyk Larsen), Maciej Musiał (Olek), Yann Gael (Jérôme), Mathilde Ollivier (Clémence), Miguel Bernardeau (Ángel),

Eyk Larsen

Eyk Larsen

Eyk Larsen zasvětil lodím celý svůj život. Jako kapitán osedlal plavidlo Kerberos, které nabízí lidem zanechat zlé časy v Evropě a vyplout vstříc novým zítřkům do New Yorku. Sám se snaží utéct před děsivým tajemstvím, kvůli němuž propadl alkoholu, a když obdrží nouzový signál od lodi Prometheus, kterou před nedávnem pohltilo moře, okamžitě mění kurz.

Sezóny 1
2022 - 2022

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
15johny15

Najlepšia postava… no neviem prečo, ale mám nejaké divné tušenie, že v skutočnosti je práve on manželom (partner) Maury… a Daniel je jej brat, len to vymyslel takto, aby hodil špinu na ich otca a zbavil sa aj jeje manžela… predsa len Maura si nič nepamätá, tak nemusí vedieť ako jej brat vyzeral/vyzerá… Navyše tá chémia medzi Eykom a Maurou bola silná aj keď už vedela o manželovi :)

3.12.2022 | 18:55:18
Ella91

Má nejoblíbenější postava v seriálu. Snad se objeví i ve druhé řadě.

26.11.2022 | 18:53:49

Sleduj 1899 na Netflixu

První sérii si můžete pohodlně pustit a užít na Netflixu s českou podporou, proto překlad připravovat nebudeme.

Ohodnoťte seriál | Diskuze | Dokument k seriálu | Rekapitulace 

Trailer k seriálu 1899

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Jantje Friese a Baran bo Odar si s 1899 drží laťku, první ohlasy si mysteriózní thriller vychvalují

Jantje Friese a Baran bo Odar si s 1899 drží laťku, první ohlasy si mysteriózní thriller vychvalují

Netflix zřejmě narazil na zlatou žílu, když navázal spolupráci s německým filmařským duem Jantje Friese a Baranem bo Odarem. Podle novinářů je jejich druhý seriálový projekt třešničkou na dortu mysteriózních dramat. Dokáže však udělat takový rozruch jako jejich globální hit Dark?

Nejlepší postavy

Posádka lodi Kerberos

Posádka lodi Kerberos

Narozeniny

Kde nás najdete?

Filtr seriálů
Reklama