All American (Fotbalový talent)
94/100 - 20×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

Přechod stanice The CW pod nové majitele byl nepříznivý pro spoustu skriptových seriálů stanice a aktuálně už zbývají pouze čtyři a mezi nimi i All American. Ten má ale štěstí, neboť mu stanice naděluje sedmou sérii, kterou uvidíme v příštím roce.

1 1
3.6.2024

Přestože vše nasvědčovalo tomu, že nás nejspíš s koncem šesté série čeká i konec celého seriálu All American, nakonec tomu tak není. Šestá série sice obdržela dvě dodatečné epizody, které měly napomoci k uzavření aktuálního příběhu, ale nebylo ještě jednoznačné, že mají uzavřít i celý příběh. A nyní je už jisté, že se tak nestane. Stanice The CW totiž dnes oznámila, že seriálu naděluje sedmou sérii.

Ta ale nebude uvedena na podzim, ale až v roce 2025, pravděpodobně hned někdy v lednu či únoru. Prozatím je objednáno třináct epizod, ale stejně tomu tak bylo i u šesté série, která nakonec získala dvě epizody navíc, takže se něco podobného může stát i za rok. O tom, jestli bude příští série poslední, ještě nebylo nic řečeno. Stejně tak ani nebylo objasněno, jestli se do ní vrátí všechny hlavní postavy, nebo dojde k promíchání některých starých postav s novými, jak bylo prvotně v případě prodloužení seriálu naznačováno, aby se snížily náklady na tvorbu.

(All American bude pokračovat sedmou sérií. Foto: The CW)

All American je zatím jediným z posledních čtyř skriptových seriálů, které vznikaly na stanici pod starými vlastníky, který bude v příští sezóně pokračovat. Superman & Lois zakončí své vysílání na podzim a Walker byl oficiálně zrušen po čtvrté sérii. Spin-off All American: Homecoming je jediný, který svůj osud nezná, protože si ještě premiéru své třetí série neodbyl a jasno bude někdy během léta.

Zdroj: Deadline

Jste rádi, že bude All American pokračovat další sérií?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

Spencerův příběh bude zakončen šestou sérií

Spencerův příběh bude zakončen šestou sérií

Už s objednávkou sedmé řady bylo oznámeno, že se některé postavy v pokračování stáhnou do ústraní a místo nich nastoupí nějací noví hráči, na které se bude seriál soustředit. A právě tím, koho už nebudeme tak často vídat, bude sám Spencer James, dosavadní ústřední postava seriálu.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama