American Horror Story S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Rodina Harmonových se přestěhuje z Bostonu do LA, aby unikli nepříjemným zážitkům z minulosti, souvisejícím s nevěrou otce, psychiatra Bena Harmona. Matka, Vivien Harmonová, zase bojuje se vzpomínkami na samovolný potrat jejich dítěte.

5.10.2011
3 184 000
52 minut

Nastěhují se do starého domu, ze kterého však nikdo nemá příliš dobrý pocit. Na návštěvu přichází sousedka Constance a její dcera Addie, která trpí Downovým syndromem. Dcera Violet začne chodit do nové školy, kde je však terorizována skupinou spolužaček. Ben začíná v novém domě přijímat pacienty, jedním z nich je i psychotický kluk Tate. Violet a Tate se však spřátelí, mimo jiné díky jejich společnému zvyku se pořezávat. To se však nelíbí otci.

Vivien přijme do služby Moiru, která jí přijde jako stará dáma, Benovi však jako mladá atraktivní dívka. Ben a Vivien se často hádají kvůli svému nesouladu v sexu. Ben dále potká Larryho, hrozivě popáleného muže, který mu vypráví děsivou historku související s domem a jeho rodinou, kterou tam zřejmě zavraždil.

Vivien je svedena mužem v latexovém obleku, o kterém se domnívá, že je Ben. Pak ale zjistí, že je těhotná. Moira zjistí, že Constance krade některé Vivieniny šperky, Constance jí však pohrozí podivným varováním: „Nenuť mě, abych tě zabila znovu“.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Rodinná zápletka moc nezaujala. Zajímá mě děj kolem domu a Constance.78%

10.3.2017 | 10:34:20
keyzar

Pilot mě teda dost zaujal a jsem zvědavý co bude dál :)

5.11.2016 | 22:33:10
nevimjmeno2

AHS už mám dlouho v hledáčku, ale nechtěl jsem mít rozkoukáno 100 seriálů. Teď jsem 2 dokoukal (do dílů co vyšly pochopitelně) takže je čas na další. První díl mi připadal na jednu stranu úžasný, ale na druhou stranu totálně psychopatický a na 50 minut málo k pochopení, uvidím jak se to rozjede další díly.

3.7.2015 | 18:36:02

American Horror Story
91/100 - 510×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás