Animal Kingdom Mia je povýšena na hlavní postavu

Mia je povýšena na hlavní postavu

Mia je povýšena na hlavní postavu

S Miou jsme se ve třetí řadě vídali velmi často a v připravované čtvrté sérii ji uvidíme ještě více, protože byla povýšena z vedlejší postavy na hlavní. Jak se vám vůbec její postava zamlouvá? Líbí se vám její vztah s J-em?

1 0
2.3.2019

Mia, kterou ztvárňuje herečka Sohvi Rodriguez, se od čtvrté série stává hlavní postavou. Už během třetí řady byla na obrazovkách často k vidění, tudíž se dalo očekávat, že bude povýšena.

(Mia se stane důležitější postavou. Foto: TNT)


Seriál tak do čtvrté série jde s 6 hlavními postavami – J, Šmoulinka, Deran, Craig, Pope a Mia. Jistojistě víme, že už neuvidíme Baze, který podlehl zraněním, které utrpěl ve finále druhé řady, a s Lucy, která byla zabita ve finále třetí série. Jedinou otázkou je, jak to bude s postavou Nicky, která v polovině třetí řady odjela po vážném zranění na Guam za svou rodinou. Uvidíme se s ní ještě nebo už její příběh skončil?

Zdroj: Deadline

Jste rádi za povýšení Mii? A chtěli byste zase vidět Nicky?

Diskuze /1

Merisielu

To už bych tam radši viděla zpátky Nicky. Sice trochu naivní blbka, ale pořád nepůsobí celou dobu jako křivá čůza, která by byla schopná využít kohokoliv.

13.3.2019 | 10:46:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E13: Smurf

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @MountainLionet.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Animal Kingdom tu s námi bude i za rok

Animal Kingdom tu s námi bude i za rok

Přinášíme vám skvělou zprávu. Stanice TNT právě prodloužila svůj čím dál úspěšnější seriál Animal Kingdom pro pátou sérii, které se dočkáme nejspíš zase na začátku léta příštího roku. Jste z této novinky nadšení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejlepší epizody S4

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny