Banshee
95/100 - 313×

Banshee

Když jste zamilovaní, může se vám zdát, že vám celý svět leží na dlani. A může vás tak třeba napadnout, že okrást bosse ukrajinské mafie je dobrý nápad. No, není. Už nikdy nebudete v bezpečí, ve vězení, ani po propuštění a zašití se v nějakém menším (zdaleka však ne nudném) městečku… s identitou nového šerifa. Takového šerifa ještě nezažili!

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CineMax | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Antony Starr (Lucas Hood), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Ivana Miličević (Carrie Hopewell), Lili Simmons (Rebecca Bowman), Hoon Lee (Job), Frankie Faison (Sugar Bates), Ben Cross (Králík), Geno Segers (Chayton Littlestone), Matt Servitto (Brock Lotus), Rus Blackwell (Gordon Hopewell), Odette Annable (Nola Longshadow), Tom Pelphrey (Kurt Bunker), Trieste Kelly Dunn (Siobhan Kelly), Matthew Rauch (Clay Burton), Anthony Ruivivar (Alex Longshadow)

Co nás čeká v nadcházejících epizodách?

Co nás čeká v nadcházejících epizodách?

Banshee se blíží do své poloviny, co nás čeká v únorových epizodách? Následující článek je plný spoilerů, čtěte jen na vlastní nebezpečí!

0 0
5.2.2013

Již tuto sobotu se bude vysílat pátá epizoda s názvem The Kindred

V této epizodě se v Banshee bude konat každoroční festival, který naruší nájezd motorkářů, kterým se postaví Lucas společně se Siobahn.
Po ztrátě klíčového svědka, který mohl usvědčit Proctora, přijíždí do města agent FBI Xavier, aby monitoroval situaci.
Krásná Rebecca, která svádí vnitřní boj mezi jejími amišskými kořeny a vášní najde spřízněnou duši v šerifovi Hoodovi.O týden později tedy 16.2. se bude vysílat epizoda s názvem Wicks

Městem bude projíždět Wicks, bývalý trestanec, kterého Lucas dobře zná. Wicks Lucasovi připomene Albina tedy chlápka, kterého si Králík najal, aby Lucasovi z vězení udělal pořádné peklo. Proctor bude mít velký zájem koupit Reverendův dům, ten ho však odmítá prodat a tak ho Proctor začne vydírat.
 Poslední únorová epizoda se bude jmenovat Behold a Pale Rider

V této epizodě bude ohroženo Lucasovo krytí a to díky Carrie, která se rozhodne předhodit ho Králíkovi, aby ochránila svou rodinu. Mezitím se krádež v lékárně zvrtne v držení rukojmích mezi, kterými jsou i Dave a starostova manželka Janie.
 

V březnu nás čekají poslední tři epizody první řady, jak na vás zatím působí Lucas Hood a jeho praktiky? Podělte se s námi o váš názor v Diskuzi.

Zdroj: CineMax

Diskuze /1

Arkantos

Parada. Uz sa tesim.

6.2.2013 | 1:13:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama