Batman
98/100 - 35×

Batman

Když byl Bruce Wayne malý, zabili mu rodiče. Jako dospělý se rozhodl vrátit do rodného města Gotham spravedlnost a jako Batman chránit spravedlnost. Navštivte náš web věnovaný komiksovému, seriálovému i filmovému fenoménu Batman.

1937 | Vysílá se
žánr
Akční, Detektivní, Komiksový

Ben Affleck a filmoví Justice League?

Ben Affleck a filmoví Justice League?

A teď schválně, která z postav DC Comics v podání tohoto devětatřicetiletého amerického herce vás po přečtení nadpisu článku napadla? Tak jako tak jste se ale netrefili. Affleck nemá v chystaných filmových Justice League (alespoň prozatím) hrát, ale studio Warner Bros. mu přímo nabídlo jejich režii.

0 0
9.8.2012

A než se stačíte zeptat: ano Ben Affleck je i režisér. A kupodivu vůbec ne špatný. Za sebou už má hned dva celovečerní filmy – Gone, Baby, Gone a Město. A jak to tak zatím vypadá, do filmografie se mu teď nejspíš připíše i film třetí. Affleck se má totiž v následujících několika dnech sejít s producenty studia Warner Bros. ohledně nabídky režie plánované filmové odvety Marvelu: celovečerních Justice League.

O tom, jak toto jednání dopadne, vás budeme průběžně informovat. Nicméně tak zvučné jméno, jako je to Affleckovo, by pro Justice League sice mohlo znamenat dobrou reklamu, líp by to ale upřímně zvládl asi někdo, kdo je slavný vážně díky „plnoúvazkovému“ režírování…

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

DC Extended Universe

Pro aktuální informace o Batmanovi a Justice League navštivte náš web DC Extended Universe 

The Dark Knight Rises

Temný rytíř povstal (2012)


Premiéra: 20.7. USA/26.7. ČR 2012
Režie: Christopher Nolan
Scénář: Jonathan Nolan, Christ. Nolan
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Christian Bale, Michael Caine, Gary Oldman, Morgan Freeman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Liam Neeson, Christopher Judge

Reklama

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama