Batman
98/100 - 35×

Batman

Když byl Bruce Wayne malý, zabili mu rodiče. Jako dospělý se rozhodl vrátit do rodného města Gotham spravedlnost a jako Batman chránit spravedlnost. Navštivte náš web věnovaný komiksovému, seriálovému i filmovému fenoménu Batman.

1937 | Vysílá se
žánr
Akční, Detektivní, Komiksový

Temný rytíř povstal překročil miliardu

Temný rytíř povstal překročil miliardu

Vydání této novinky už bylo opravdu jen otázkou času. Především díky jeho teprve nedávnému premiérovému uvedení v Itálii nebo Číně se filmu Temný rytíř povstal konečně podařilo dosáhnout výdělku jedné miliardy dolarů ze světových tržeb. Dost znatelně tak překonal Temného rytíře z roku 2008, kterému dosažení miliardové hranice trvalo zhruba o pět měsíců déle.

0 0
3.9.2012

A nejen to, už teď se třetímu Batmanovi podařilo vydělat o pár milionů víc, než tomu druhému. Více konkrétních čísel si ostatně můžete opět přečíst v našem přehledu.

Co víc ještě dodat? Konkrétní číslo z tržeb filmu je k dnešnímu dni 1 005 196 000 d­olarů. Další důvod k tomu očekávat za nejbližším rohem nového filmového Batmana, bohužel však už bez jakékoliv účasti Christophera Nolana či kteréhokoliv z herců. Jak moc se ale bude Warner Bros. do dalšího rebootu Batmana hnát? Zatím to vypadá, že jakákoliv možná nová verze filmového Batmana se nejdřív objeví v plánovaném filmu o Justice League, takže nějaký ten film samostatný by byl až po něm.

I tak by to ale pořád bylo ještě sakra brzo.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

DC Extended Universe

Pro aktuální informace o Batmanovi a Justice League navštivte náš web DC Extended Universe 

The Dark Knight Rises

Temný rytíř povstal (2012)


Premiéra: 20.7. USA/26.7. ČR 2012
Režie: Christopher Nolan
Scénář: Jonathan Nolan, Christ. Nolan
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Christian Bale, Michael Caine, Gary Oldman, Morgan Freeman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Liam Neeson, Christopher Judge

Reklama

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama