Battlestar Galactica
94/100 - 228×

Battlestar Galactica

Lidstvo žije ve hvězdném systému známém jako 12 kolonií. Celá civilizace je ale prakticky zničena Cylony, umělými bytostmi původně vytvořenými právě lidmi, která se ale za léta, co je žádný člověk nespatřil, samostatně vyvinula. Nyní pro přeživší představují silného nepřítele a do karet Cylonům hraje i fakt, že někteří jsou od lidí na pohled na nerozeznání. Co teď? Poslední nadějí může být nalezení dnes už spíše bájné 13. kolonie – Země. Úspěšný seriál vznikl na motivy 24-epizodního stejnojmenného seriálu z roku 1978 a po jeho ukončení se fanoušci dočkali i zatím dvou samostatných seriálových prequelů.

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi

S02E04: Resistance

S02E04: Resistance

Tighovo rozhodnutí uložit stanné právo je protestováno jak ve flotile, tak na Galactice.

cz sk
5.8.2005
43 minut

Na Caprice se Helo a Starbuck setkávají s dalšími lidmi.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Stanné právo na světě, Tigh už vůbec nemá věci pod kontrolou. Lee opět zachraňuje Roslinovou a opouští Galacticu. Skvělé a napínavé scény. Flotila se začíná rozpadat. Bez Roslinové a Adámy jako vůdců to vážně nefunguje. Seznamujeme se Andersem a je to kusanec a sympaťák. Děj nám hezky graduje a není to nic násilného a předvídatelného super díl jako téměř všechny – 95% a páni skvělý konec.

7.4.2017 | 10:11:53

Filtr seriálů
Reklama