Beauty and the Beast (Kráska a zvíře)
81/100 - 127×

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Max Brown (Evan Marks), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Brian White (Joe Bishop), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Jay Ryan (Vincent Keller), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan)

Co nám sdělil výkonný producent Brian Peterson?

Co nám sdělil výkonný producent Brian Peterson?

Výkonný producent Brian Peterson nám sdělil pár informací z pozadí nadcházejících dí­lů.

0 0
12.2.2013

POZOR, OBSAHUJE SPOILERY, takže vy, kdo se chcete nechat překvapit tím, co nás v dalších dílech čeká, už dále nečtěte!!

Poté, co Vincent zahodil Catherininu lásku a utekl za Alex, začali se diváci ptát: Budeme na Vincenta moci být v následujících dílech hrdí?

Brian Peterson na to říká: „Fanoušci se o Vincenta a Cat vážně zajímají, což je to, co jsem chtěl. Už jen skutečnost, že budou někoho nenávidět jen proto, že ohrozí Catherinino teritorium, znamená, že vše funguje, jak má a že se lidé zajímají o jejich cestu a to je to nejdůležitější.“

Beauty and the beast je drama a bez konfliktů, které páry rozdělují, by směřovalo ke svému konci, proto Peterson dodává, že dojde k několika klíčovým momentům, včetně jednoho, kde se ti dva téměř políbí – jen aby byli těsně předtím vyrušeni.

„Věci jsou nyní složité a to nejen zvenčí, ale i uvnitř. Mají mezi sebou problémy, protože se Vincent tak rychle obrátil k někomu jinému a Cat bude trochu zdrženlivá, co se týče toho znovu si ho k sobě pustit. Způsobí to pár vnitřních konfliktů… Nejspíše v dalších čtyřech nebo pěti epizodách na ně začne útočit celý vnější svět. Lidé v jejich životě, na okrsku, Muirfield – to vše jim dokáže výrazně zkomplikovat snahu vyřešit jejich vztah,“ dodává Peterson.

Hlavním heslem letošního jara je „Cat a Vincent proti celému světu“.

Něco na způsob: „Co se stane, když se dva lidé milují, ale všechno se je snaží rozdělit?“. Romance, kdy bojují za lásku proti tomuto zlému světu. To něco, co jsme vlastně zatím neviděli, protože spolu nikdy skutečně nebyli, to je hlavní podstatou letošního jara. A potom, další část je, řekl bych, když je jejich láska tak silná, že by udělali téměř cokoli, aby toho druhého ochránili. Jak se potom dají strhnout svými činy a jaký to bude mít dopad na jejich životy?“

Toto jsou slova Briana Petersona k pokračování vašeho oblíbeného seriálu.

Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: CW

Diskuze /3

xmalinka

jáj no… aspoň ste mohli napísať, že článok obsahuje spoiler :( :( teraz už viem, že ich niekto, alebo niečo vyruší pri ich takmer bozku !! :(

13.2.2013 | 11:04:16
Milenka

Ježiš, no jo, moc se omlouvám. už jsem poučena a příště napíšu varování :(

13.2.2013 | 16:26:32
Messie

Myslím, že jako u všech romantických seriálů, bude trvat ještě dlouho, než se mezi těma dvěma vůbec něco stane…:)

14.2.2013 | 9:57:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama