Beauty and the Beast (Kráska a zvíře)
81/100 - 127×

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Max Brown (Evan Marks), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Brian White (Joe Bishop), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Jay Ryan (Vincent Keller), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan)

Na co se můžeme těšit v příštím díle Tough Love?

Na co se můžeme těšit v příštím díle Tough Love?

Cat seznámí Heather s Vincentem, ale nic se nevyvíjí tak, jak by si přáli.

0 0
17.2.2013

V minulém díle Tough Love jsme byli svědky Vicentových snah získat Catherine zpátky. Osobně si myslím, že bychom mohli říct, že uspěl. Alex, která Vincenta málem vydala Muirfieldu, je na cestě pryč z města a Muirfield ji možná sleduje. Evan zjistil, že mu jeho přítelkyně Claire lže a že pracuje pro firmu, která stvořila mezidruhové stvoření, které zkoumá.

Jako obvykle, pozor, tenhle článek obsahuje spoilery !!!

Poté, co na konci minulého dílu nachytala Heather Cat a Vincenta, jak se téměř políbili, Cat se ty dva rozhodne seznámit, a proto Vincenta pozve na večeři. Večer se ovšem nevyvíjí tak, jak by si Cat přála. Celou situaci nejspíš značně zkomplikuji i fakt, že Cat nemůže Heather říct o Vincentovi pravdu.

Heather Vincentovi nevěří a dá mu to jasně najevo. Dokonce zajde tak daleko, že poprosí Tess, aby se Catherine pokusila otevřít oči. Zda jí Tess pomůže, nebo ne, se poté, co ji v minulém díle nachytala při ničení důkazů a řekla, že si zažádá o nového partnera, můžeme jenom domnívat.

Evana mezitím navštíví další člen Muirfiledu, aby mu nabídl možnost spolupráce. V minulém díle to od Claire vyznělo tak, že Evan nemá na výběr. Buď se k nim po tom všem, co mu řekla, přidá, nebo zemře, ale od jejího kolegy to vyznívá zcela opačně. Osobně si myslím, že v tom asi bude nějaký háček, ale opět jsou to jen mé domněnky.. Nicméně jsem přesvědčená, že se k nim Evan nakonec přidá a jsem dost zvědavá, jak to zamává s jeho vztahem s Cat.

Během události na Joeovu počest, kterou Heather pořádá a kam Joea bude podle všeho doprovázet Tess, Heather zmizí a Vincent je nucen učinit těžké rozhodnutí na záchranu jejího života. Z proma to vypadá, že Heather asi někam nahraje nějaké fotky (nejspíš fotky s Vincentem?) a ty Muirfiled přivedou až k ní a následně ji unesou.. Jestli budou chtít, aby se jim Vincent vydal, aby ji propustili, nebo ji prostě zabijí jako výstrahu, tak na na to si musíme ještě pár dní počkat.

Zdroj: CW

Diskuze /4

xmalinka

OMG !! ja som myslela, že tie fotky Heather dá Tess, aby ho preklepla cez databázu, ale v podstate je to jedno, lebo tá spoločnosť by sa k nemu dostala tak či tak.. Len som myslela, že Vincent bude stáť pred rozhodnutím, či zachrániť Heather alebo Joehovho brata…

17.2.2013 | 17:00:58
Milenka

No tyhle tvoje domněnky by taky nemusely být úplně zcestný.. Oni se kolikrát ty spoilery dají vyložit deseti způsoby.. Jj, jsem zvědavá..

17.2.2013 | 17:54:46
xmalinka

Veď práve … Mňa preto napadol ten jeho brat, lebo na konci toho Proma mi príde šokovaná ako tak Tess tak aj Cat…

17.2.2013 | 21:29:47
Milenka

No uvidíme, třeba se bude muset Vincent rozhodovat, jestli zachrání Heather, nebo Dariuse..

17.2.2013 | 22:46:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama