Beauty and the Beast (Kráska a zvíře)
81/100 - 127×

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Max Brown (Evan Marks), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Brian White (Joe Bishop), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Jay Ryan (Vincent Keller), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan)

Na co se můžeme těšit v příštím díle Trust No One?

Na co se můžeme těšit v příštím díle Trust No One?

Na konci minulého dílu Cold Turkey jsme byli svědky toho, jak se Vincent opět připlazil za Catherine. Co nás čeká v díle příštím?

0 0
11.2.2013

Ve dvanáctém díle s názvem Cold Turkey se Catherine trápila, protože jí Vincent řekl, že ona pro něj není ta na prvním místě a že se nedokáže vzdát Alex a být s ní. Potom s Alex odjel na romantický víkend do opuštěné chaty a Catherine o tom moc dobře věděla, protože se jí Alex přišla jako jeho opatrovnice zeptat, jestli ho tam může vzít.

A aby toho neměla chudák Catherine málo, musela se kvůli nalezené štěnici v Alexině bytě na jejich romantický víkend vypravit, aby jim zachránila život, protože Muirfiled věděl, kde jsou. Přišla tak akorát včas, aby Vincentovi pomohla vyřídit chlápky, které na něj Muirfield poslal.

Celé téhle bitvy ovšem byla svědkem Alex, kterou Vincentovo trhání lidí na kousky vyděsilo natolik, že mu řekla, že ho už nikdy nechce vidět a utekla.

Poté, co Vincentovi došlo, že u Alex už nejspíš nemá šanci a uvědomil si, co všechno pro něj Catherine udělala, opět se objevil u jejího okna s prosíkem, aby ho vzala zpět.

Thumbnail Play icon

A na co se můžeme těšit v díle příštím?

Jak už název Trust No One napovídá, díl se ponese v duchu obav, nejistot a nedůvěry.

Catherine a Vincent si budou dělat starosti, zda mohou Alex důvěřovat, že o Vincentovi, poté, co zjistila pravdu, nikomu neřekne. Když vezmeme v úvahu, co jsme viděli v promu, jejich obavy by mohly být oprávněné. Jsme zde totiž svědky toho, jak JT oznamuje Catherine, že Vincent běžel za Alex, protože řekla, že s ním musím mluvit a následně vidíme Alex s injekční stříkačkou, ve které má kdo ví co.. Můj osobní typ je, že se v ní probudí geny ála ochránce lidu a usoudí, že by Vincent mohl být pro společnost nebezpečný a proto ho musí někam uklidit. Ale to je jen moje naprosto nepodložená domněnka.

Evan zjišťuje, že Claire, což je ta žena, se kterou si v minulém díle užíval v márnici, mu lže. Není divu, když pracuje pro Muirfield a dala mu tam štěnici.. Ovšem musí se jí nechat, že dokáže odvést pozornost muže..

Dále to vypadá, že se nám opět stejně jako v minulém díle objeví na scéně Muirfield, který bude pokračovat ve svých snahách Vincenta chytit. Zda ho chtějí jen zajmout, nebo rovnou zabít, těžko říct, ale osobně typuji to první.

Díl se vysílá na Valentýna a proto ani zde nebude chybět láska a romantika.

Vincent se snaží získat Cat zpět pomocí romantických gest, ve kterých si nechá radit od JTho. A jelikož JT vygooglil, že nejlepší je origami, možná se dočkáme toho, jak Vincent skládá růže z papíru, což by mohlo být poměrně zábavné. Ale ať už nakonec Vincent nakonec udělá cokoli, možná se nakonec dočká vytouženého polibku.

Dále se nám Heather, Catherinina sestra, zakouká do Joeova bratra Dariuse. Kde se vezme Heather, nebo Darius na policejní stanici sice zatím netušíme, ale myslím, že se v příštím díle máme rozhodně na co těšit.

A na co se nejvíce těšíte vy?

Zdroj: CW

Diskuze /4

xmalinka

no ja neviem čo si mám o tom myslieť … vicent to trošku pohnojil… trošku dosť.. jasné, že sme nemohli čakať romantiku od prvej do poslednej časti,.. ale takto sa doplaziť, keď mu to nevyšli s jednou, chvála Bohu, že je tu druhá ?! ?!

11.2.2013 | 20:51:57
Milenka

Chlap no :)

11.2.2013 | 20:59:29
ivvie

aj mňa po poslednej časti Vincent dosť sklamal, ale som zvedavá ako to s nimi v piatok dopadne…;)

12.2.2013 | 8:36:40
xmalinka

no podľa článku, ktorý pridala Milenka, tak sa máme na čo tešiť… len tak ľahko ich nedajú dokopy… ich vzťah/nevzťah vlastne je hlavný dej…

13.2.2013 | 11:09:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama