Beyond (Z onoho světa) Popis

Beyond

Beyond

Holden je mladý muž, který se po dvanácti letech probudí z kómatu. Po probuzení brzy zjišťuje, že má nadlidské schopnosti. Tyto schopnosti ho však zavedou do velmi nebezpečných problémů.

Chlapec jménem Holden Matthews se vydává se svým nejlepším přítelem Kevinem pozorovat meteorický roj. Při sledování tohoto úkazu je vyruší Kevinův bratr Jeff se svou partou. Ti začnou Kevina urážet, a tak Holden udeří Jeffa do hlavy. Poté se snaží Holden ujet na motocyklu, avšak Jeff do něj naráží svým autem. Když Holden vjede do lesa, aby pronásledovatele setřásl, objeví se před ním záře bílého světla a následně upadá Holden do spánku.

Když se nyní po dvanácti letech probouzí z kómatu, chce Holden zjistit, co se s ním po celou tu dobu dělo. Musí se také přizpůsobit světu, jenž se za posledních několik let velmi změnil. Holdenovi se ve snech začne objevovat záhadná dívka, se kterou se později setkává a varuje ho, že jeho život je v nebezpečí.


Mysteriózní seriál Beyond měl premiéru 2. ledna 2017 na americké stanici Freeform. Vytvořil jej tvůrce Adam Nussdorf.

Foto: Freeform

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Beyond

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
honza03

Skvělý seriál, který si bez problému udrží vaší pozornost. Oproti ST nebo OA je zpracování slabší, ale i tak super. Doufám v druhou sérii.

7.1.2017 | 2:50:19
kristyn.g

snad bude druh serie, dobrý

6.1.2017 | 11:16:48
sedlo03

Slušná oddychovka, doufám, že to obnoví.

3.1.2017 | 9:58:43

Stav překladu

Epizoda S02E10: There’s No Home for You Here

cz100%
DOKONČENO

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Natáčení druhé série začíná

Dnes se herci ze seriálu Beyond sešli ve Vancouveru, kde oficiálně započalo natáčení druhé série. Zatím toho o pokračování nové série moc nevíme, avšak o novinkách vás budeme informovat.

Ověřte si své znalosti

Sledujete jednotlivé epizody pečlivě? Pokud si myslíte, že ano, neváhejte a otestujte své vědomosti v kvízech, ať víte, jak na tom jste.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás