Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S01E13: Ready

S01E13: Ready

Elena je zpátky u smečky, zná pravdu o tom, proč ji Clay kousnul, což, zdá se, výrazně mění jejich vztah a čeká je další, možná poslední, boj s podvraťáky.

sk
5.4.2014
813 000
45 minut

Podle fotek to vypadá, že dokonce i pan James Williams vyleze ze své ulity a zapojí se do akce. Vystartuje na něj Jeremy se sekerou?

Foto: SyfyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Jeremy a spol se připravili fakt dobře a to jak bojovali se vši silou tak to bylo perfektni a nemělo chybu jak Thomas skončil nabodnuty na kul, jinak to jak Santos čekal v lese to bylo fakt vtipny že nechtěl přijit o život ale to že se z Jamese vyklubal Jeremyho otec to jsem fakt nečekal jsem zvědav jak planuje ziskat Elenu a taky co zamyšli s Rachel a jinak nečekal jsem že Elena najde Philipovou hlavu ve svem pokoji kdo vi jak se s tim vyrovna a taky co na to řekne Diane a jsem zvědav jak se Marsten začleni do smečky když ho přijali.

redaktor
4.10.2021 | 23:55:14
Katara

Všichni psali o šokujícím konci … To, že ten šedovlasý chlápek byl nakonec Jeremyho otec, jsem si myslela, tak mě to nepřekvapilo. Pak unesl Rachel, hlavně že jí říkal, ať nikam nechodí ! ( Taky mě nepřekvapilo ) A pak úplně na konci ŠOK !! Vážně mě to dostalo !!

6.4.2014 | 13:54:56
Danča11

dobrý konec jsem zvědavá jestli bude další série

6.4.2014 | 13:53:49
vojtamkv

Slušný finale a šokující konec. Ještě si to vychutnám jednou s titulky. :)

6.4.2014 | 6:10:50

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama