Bitten Elena Michaelsová

Elena Michaelsová

Elena Michaelsová

Elena Michaelsová je dívka pocházející z pěstounské rodiny, která vždy chtěla jen normální život. Ale když už se zdálo, že jej má téměř na dosah, všechno změnilo jedno malé kousnutí.

Sezóny 3
2014 - 2016

Elena je chytrá, neobyčejně silná a velmi sexy dívka. Je to dívka, která vyrůstala v pěstounské péči a vždy toužila pouze po normálním životě, který, jak si myslela, našla se svým přítelem Claytonem Danversem. Ale jeho tajný život, který před ní skrýval, změnil její život navždy. S jedním malým kousnutím byly všechny její naděje na normální život ztraceny v nenávratnu.

Během následujících tří let se Elena stala stopařem smečky – byla vyškolena k lovu a k hledání Podvraťáků, kteří porušují pevně daná pravidla vlkodlačí společnosti. Před rokem byla ovšem přinucena zabít člověka, aby ochránila své tajemství a z té smrti jí bylo tak zle, že opustila svou smečku a vydala se do Toronta, aby se pokusila získat zpět to, co zbylo z jejího lidského já.


Rychle si ve městě vybuduje budoucnost, pracuje jako nezávislá fotografka a noří se do vztahu se sexy Philipem McAdamsem. Tvrdě se snaží potlačit svou vlkodlačí stránku, ale, jak Elena brzy zjistí, některé věci nelze tak snadno popřít.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Micák

na ten seriál koukám jen kvůli eleně :D :D má seksi nosík :D

16.2.2015 | 18:49:02

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Reklama