Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

Elena Michaelsová

Elena Michaelsová

Elena Michaelsová je dívka pocházející z pěstounské rodiny, která vždy chtěla jen normální život. Ale když už se zdálo, že jej má téměř na dosah, všechno změnilo jedno malé kousnutí.

Sezóny 3
2014 - 2016

Elena je chytrá, neobyčejně silná a velmi sexy dívka. Je to dívka, která vyrůstala v pěstounské péči a vždy toužila pouze po normálním životě, který, jak si myslela, našla se svým přítelem Claytonem Danversem. Ale jeho tajný život, který před ní skrýval, změnil její život navždy. S jedním malým kousnutím byly všechny její naděje na normální život ztraceny v nenávratnu.

Během následujících tří let se Elena stala stopařem smečky – byla vyškolena k lovu a k hledání Podvraťáků, kteří porušují pevně daná pravidla vlkodlačí společnosti. Před rokem byla ovšem přinucena zabít člověka, aby ochránila své tajemství a z té smrti jí bylo tak zle, že opustila svou smečku a vydala se do Toronta, aby se pokusila získat zpět to, co zbylo z jejího lidského já.

Rychle si ve městě vybuduje budoucnost, pracuje jako nezávislá fotografka a noří se do vztahu se sexy Philipem McAdamsem. Tvrdě se snaží potlačit svou vlkodlačí stránku, ale, jak Elena brzy zjistí, některé věci nelze tak snadno popřít.

Foto: SPACE

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Micák

na ten seriál koukám jen kvůli eleně :D :D má seksi nosík :D

16.2.2015 | 18:49:02

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama