Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S01E08: Prisoner

S01E08: Prisoner

Otrávený Jeremy slábne každou hodinou, kterou Elena s Clayem tráví závodem s časem ve snaze zachránit jeho život, ale během vyslýchání zajatého podvraťáka narazí na překážku, když se musím potýkat s kýmsi, kdo vlkodlaky napodobuje.

cz sk
1.3.2014
790 000
45 minut

Foto: SyfyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Elena si poradila s Amber a protivniky fakt dobře a nečekal jsem že Clay nakonec Zacharyho zabije a jsem zvědav co je čeka ted když po nich jde zabijak a jinak jsem zvědav na Philipa když pojal podezřeni ohledně Eleny a taky by mě zajimalo kam se vypařil Nate a co měl vubec v planu.

4.10.2021 | 17:33:40

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama