Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

S02E03: Hell's Teeth

S02E03: Hell's Teeth

Nová hrozba se ukazuje býti mnohem silnější, než se zdálo. Smečka i coven utrpí velké ztráty.

sk
21.2.2015
587 000
45 minut

Foto: SpaceHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Ruth předpokladala že vyměna proběhne bez potiži ale Paige měla pravdu že měli jednat s větši rozvahou ale aspon Malcolm dostal co si zasloužil a Elena měla utikat a ne vrhat se přimo proti Alisterovi když nezna jeho moc a jsem zvědav co ma za problem že využiva Savanah a jsem zvědav jestli Logan najde Rachel a jsem zvědav na Escobada protože pochybuji že se tak snadno vzda.

redaktor
5.10.2021 | 12:57:44

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama