Bitten
77/100 - 70×

Bitten

Elena si myslí, že konečně našla toho pravého a bude si žít jako v pohádce, ale jedno malé kousnutí jedné noci všechno změní. Jak se Elena poté zoufale snaží utéct jak před světem, do nějž nikdy nechtěla patřit, tak před mužem, který ji proměnil ve vlkodlaka, opouští svou smečku a vydává se hledat útočiště v novém městě. Zde pracuje jako fotografka a skrývá své vlkodlačí já před novým přítelem. Když se na území její smečky začnou kupit těla, Elena se ocitá zpět ve Stonehaven, vlkodlačím domácím území. Rozpolcena mezi dvěma světy a dvěma láskami si rychle uvědomí, že když přijde na věc, nic ji nezastaví v ochraně její smečky.

Kanada | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | SPACE | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Romantický
hrají
Greyston Holt (Clayton Danvers), Laura Vandervoort (Elena Michaelsová), Greg Bryk (Jeremy Danvers), Steve Lund (Nicholas Sorrentino)

Bitten

Elena Michaelsová (Laura Vandervoort) je sirotek vyrůstající po pěstounských rodinách. Na vysoké škole potkává profesora Claye Danverse (Greyston Holt) a vzniká mezi nimi vášnivá láska. Clay má ale jedno zásadní tajemství, o kterém Elena nemá tušení, je vlkodlak. A žádná žena nikdy nepřežila přeměnu ve vlkodlaka.

Pod vlivem okolností je ovšem Clay nucen Elenu kousnout (čímž se stává vlkodlakem) a zažitá pravda se mění. Elena je první ženou, která přeměnu přežila a první ženskou vlkodlačicí vůbec. Elena sice přežívá a stává se členem Clayovy smečky, které šéfuje Jeremy Danvers (Greg Bryk) a jejíž sídlo je ve Stonehavenu, ale nikdy Clayovi neodpustí, že z ní udělal něco, čím nikdy být nechtěla, vlkodlaka. Tato nenávist ke Clayovi a tomu, čím se stala, Elenu dožene k opuštění smečky. Stěhuje se do Toronta a začíná zde nový život jako fotografka a přítelkyně Philipa McAdamse (Paul Greene).


A právě v této fázi, kdy má Elena nový spokojený život, začíná seriál Bitten. Elena je šťastná s Philipem, v Torontu se jí daří a se svou smečkou není v kontaktu. Poté se ovšem na území smečky začínají kupit těla a alfa smečky Jeremy zavelí, že se všichni členové smečky musejí vrátit domů a pomoci tuto situaci vyřešit. Elena nechce zabřednout zpět do svého starého života, před kterým utekla, ale nemá na výběr. Vrací se do Stonehavenu, čelí své minulosti, Clayovi a je cenným členem v boji s podvraťáky a při záchraně života smečky jako takového.

Pro úspěch první a druhé řady, kde se k osazenstvu seriálu přidaly čarodějky, nás 12. února 2016 čeká řada třetí, která bude poslední.

Nejste si stále jisti, že Bitten je ten pravý seriál pro vás? Pak se nechte přesvědčit následující upoutávkou.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VUDU1

mne sa to páčilo :-) – pozrela som všetky série a dávam za jedna

10.12.2016 | 9:44:16
menteurCZ

Prní série byla skvělá. Druhá byla takový průměr a třetí je opravdu propadák.

6.4.2016 | 21:21:56
LuliLuli92

začalo mě to docela bavit tak uvidim jestli to tak bude pokračovat

9.3.2016 | 19:40:21
Bouma

Bohužel to co sem očekaval se naplnilo 2 serie nuda :/

13.6.2015 | 3:09:23
SmallDragon

Nezvladla sem to ani ke ctvtemu dilu.....

10.3.2015 | 21:36:11
RubinaRubrus

miluju ten seriál ale už by mohl pokračovat a né furt zustat na 1×13 nevím jestli jsou další epizody ale jestli tak by ste je mohly přeložit ! :D

1.5.2014 | 18:13:38
marketa6akova

Doufám i v druhou sérii… :)

2.3.2014 | 2:31:11
Giros/Matis

tenhle seriál zklamal, děj celkem nezajímavý a dost předvídatelný

27.2.2014 | 15:09:26
Katara

Moc se mi líbí to zpracování těch vlkodlaků. Dobrý nápad je i rozdělení na smečku a podvraťáky. S tímto seriálem jsem zatím velmi spokojená.

4.2.2014 | 14:16:48
Margelinazv

Uvidíme jak se to vyvine, zatím mi přijde seriál trošku plytký…Odvysílané jsou tři díly a zatím čekám, kdy se stane něco nečekaného a něco asi více akčnějšího než to, že se v každém z dílů Elena přesouvá z místa na místo, má skvělý sex a následně je zase povolaná do toho jejich městečka…

31.1.2014 | 9:32:15
1

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál Bitten ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Stav překladu

Epizoda S03E10: Truth, Changes, Everythin

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Danyssimo a Milenka

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Sedí na verze:
HDTV.x264-KILLERS
WEB DL.AAC2.0.H.264

Reklama

Viděli jste...

Viděli jste...

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama