Blindspot (Mrtvý bod)
89/100 - 197×

Blindspot(Mrtvý bod)

Krásná neznámá Jane Doe se jednoho dne objeví nahá na Times Square, pokryta záhadnými a propletenými tetováními. Vůbec nemá ponětí, kdo je a jak se tam dostala. Jasné je jen jedno. Jméno agenta FBI Kurta Wallera, které se rýsuje na jejích zádech. Jane, agent Weller a celá FBI si rychle uvědomí, že každý znak na jejím těle představuje zločin, který musí vyřešit. A každý vyřešený zločin je vede blíže k pravdě, kdo Jane doopravdy je.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Drama, Krimi, Mysteriózní
hrají
Jaimie Alexander (Jane Doe), Sullivan Stapleton (Kurt Weller), Ashley Johnson (Patterson), Rob Brown (Edgar Reade), Audrey Esparza (Tasha Zapata), Ennis Esmer (Rich Dotcom), Archie Panjabi (Nas Kamal), Luke Mitchell (Roman), Michelle Hurd (Shepherd), Ukweli Roach (Dr. Robert Borden), Marianne Jean-Baptiste (Bethany Mayfair)

S05E01: I Came to Sleigh

S05E01: I Came to Sleigh

Jane se snaží vzpamatovat z výbušných událostí na Islandu. Díky neznámému spojenci má šanci zachránit Riche ze spárů CIA, potřebuje ale pomoc od starého nepřítele.

sk
7.5.2020
2 136 000
43 minut

Scénář: Chris Pozzebon
Režie: Mark Pellington

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

nejotravnejsi a nejzbytecnejsi postava urcite odstranena nebyla! tou je tasha!! nesnasim tu nesympatickou herecku ktera hraje uplne tupou postavu, ze ktere tvurci delaji nejakou spickovou drsnacku, ale neverim ji tu roli od zacatku serialu a proste mi tam desne vadi… mohli ji zasypat i s reedem… zbylo by jich tam malo, ale lepe by se na to divalo!

jinak rozjezd posledni serie je fajn a taky doufam ze tu kravu zlikvidujou podle captainova navodu.

25.8.2020 | 20:10:59
Jiri007

Dobry start poslední serie, musim řict že jsem čekal že se ve Weitzovi pohne svědomi a varuje tym a musim řict že jsem předpokladal že to bude Reade, už neměl co nabidnout ikdyž mě mrzi že byl zabit a zrovna takhle ale aspon posledni chvili prožil s Tashou a musim řict že zachrana Riche byla fakt skvěla a musim řict že Madeline se to tam fakt rozpada, když ji zrazuji vlastni lide a jsem zvědav kdy odhali všechny krtky a taky jsem zvědav kdo posila ty vzkazy.

redaktor
3.6.2020 | 20:33:45
JirkaKo1961

Rozjezd závěrečné řady se povedl, zejména mne potěšilo, že byla konečně odstraněna nejotravnější a nejzbytečnější postava seriálu , jíž byl Read.

22.5.2020 | 9:37:18
Philip

Jsem rád že je Blindspot zpět moc sem se těšil. :) Nezná náhodou někdo tu melodii která hraje ke konci? :)

12.5.2020 | 14:56:01
captain

Jak řekl Lex Luthor, rozjezd snad poslední řady je dobrý, snad se bude jasně vyprávět jen jeden příběh a snad s jasným ukončením. Blindspot je dobrý seriál, je škoda, že ho dost naředili a natáhli… neboť se asi tvůrci nedokázali rozhodnout, dohodnout, zda chtějí vyprávět příběh o domácím či zahraničním terorismu, nebo i spiknutí tajných služeb či Deep State, anebo o korporátní konspiraci… také doufám, že tu potvoru Madaliane odrovnají, ale legálně, odhalí a usvědčí před celou veřejností! Protože co tihle dacani chtějí je, z povzdálí a potají tahat za nitky, bojí se jen jednoho, odhalení, udržení se u moci a svého životního (nad) standardu! Proto odhalit, odsoudit, veřejně vč. pomahačů, propadnutí majetku a doživotní vyhnanství, vězení, někde bokem, třeba na Měsíci, to je fuk!

9.5.2020 | 16:14:26
Lex Luthor

Blindspot se vrací s poslední sérií doufám, že mrtvý zůstanou mrtvý a doufám, že zabijou tu příšernou Madalyne

8.5.2020 | 11:46:58

Sbohem

Sbohem

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kdy kdo slaví

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama