Blindspot (Mrtvý bod) Popis

Blindspot

Blindspot

Krásná neznámá Jane Doe se jednoho dne objeví nahá na Times Square, pokryta záhadnými a propletenými tetováními. Vůbec nemá ponětí, kdo je a jak se tam dostala. Jasné je jen jedno. Jméno agenta FBI Kurta Wallera, které se rýsuje na jejích zádech. Jane, agent Weller a celá FBI si rychle uvědomí, že každý znak na jejím těle představuje zločin, který musí vyřešit. A každý vyřešený zločin je vede blíže k pravdě, kdo Jane doopravdy je.


Time Square, New York. Na rušném náměstí je nalezena záhadná taška, ke které se nikdo nehlásí. Během chvíle je místo vylidněno a když zasáhnou pyrotechnici, taška se začne hýbat a vyleze z ní krásná a nahá žena (Jaimie Alexander), jejíž tělo je plné tetování. To nejnápadnější z nich hlásá jméno Kurt Weller (Sullivan Stapleton), který je agentem FBI a tuto ženu prý vůbec nezná.

(Hlavní postavy seriálu Blindspot. Zdroj: NBC.)


Záhadná žena se stává ještě větším tajemstvím, když o ní není v žádné databázi nalezena jediná informace. Tato neznámá, tato Jane Doe, si navíc vůbec nic nepamatuje. Každé tetování, které na sobě má, je navíc další malá hádanka a jejich význam je šifrovaný. FBI proto vytváří zvláštní jednotku, kterou vede Bethany Mayfairová (Marianne Jean-Baptiste), hlavní forenzní expertkou je doktorka Pattersonová (Ashley Johnson), psychologem týmu je doktor Borden (Ukweli Roach) a posilami do terénu se stává duo Edgar Reade (Rob Brown) a Tasha Zapatová (Audrey Esparza).

Situace se začne komplikovat ještě více, když si Jane začne vybavovat útržky vzpomínky, které nevěstí vůbec nic dobrého.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Vítasekk 099

Super !!!!!!!

10.4.2017 | 18:13:44
Alina91

Ze začátku mě seriál velice zaujal a to hlavně svou myšlenkou a skvěle vloženými herci. Do první série jsem se neskutečně zažrala, ale po začátku druhé série se mi zdá, že seriál dost upadá. Zkrátka mě přestává bavit, ale tak dokoukám to určitě do konce, stále mě u něj něco drží.

18.1.2017 | 14:35:07
Lucifrid

Má to skvělý rozjezd, zajímavou myšlenku a seriál za 23 dílů neztratí na tempu. Na druhou řadu jsem neskutečně natěšená, tohle je vyloženě série na maraton. Takhle divoký cliffhangery na konci dílů, co vás donutí se koukat do pěti do rána (a pak vstát po obědě a během neděle to dojet) jsem naposledy zažila u starých Heroes nebo Aliasu, který mi maličko připomíná.

webmaster, korektor
3.7.2016 | 13:02:00
Nymeria the direwolf

a teď čekat na druhou sérii.. >.<

8.6.2016 | 20:49:16
KevSpa

Pár slabších dílů se sice našlo, ale jinak pecka.

webmaster, korektor
2.6.2016 | 2:24:13
krizova.lenka7

Super seriál :)

22.4.2016 | 8:31:22
otikk

Nevím nevím, je to spíše postavený na hercích než na tom ději, ta sledovanost je taky jako z říše snů

webmaster
24.3.2016 | 14:27:26
Sweex34

Má to strašně zajímavý děj,pro mě nejlepší novinka za rok 2015/2016

20.3.2016 | 20:37:37
Kamil8

už koukám na 11 díl a je to super…těším na další díly ..

8.3.2016 | 19:57:15
TaLu

Celkem milé překvapení. Nápad. Zpracování. Jen mi někdy vadí, že hlavní hrdinové působí někdy jako neomylní mistři světa. I když to jiskření mezi nimi je prima.

30.11.2015 | 21:46:31

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Co bude dál?

Třetí série přinese restart i návrat ke kořenům

Třetí série přinese restart i návrat ke kořenům

Finále druhé série skončilo nečekaným zvratem, který seriálem Blindspot v příští sezóně pořádně zamíchá. Martin Gero, tvůrce seriálu, poskytl serveru Entertainment Weekly rozhovor, v němž nastiňuje, co nás letos na podzim pravděpodobně čeká a nemine.

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Kdy kdo slaví

Sledujte nás