Blindspot (Mrtvý bod) Popis

Blindspot

Blindspot

Krásná neznámá Jane Doe se jednoho dne objeví nahá na Times Square, pokryta záhadnými a propletenými tetováními. Vůbec nemá ponětí, kdo je a jak se tam dostala. Jasné je jen jedno. Jméno agenta FBI Kurta Wallera, které se rýsuje na jejích zádech. Jane, agent Weller a celá FBI si rychle uvědomí, že každý znak na jejím těle představuje zločin, který musí vyřešit. A každý vyřešený zločin je vede blíže k pravdě, kdo Jane doopravdy je.

Time Square, New York. Na rušném náměstí je nalezena záhadná taška, ke které se nikdo nehlásí. Během chvíle je místo vylidněno a když zasáhnou pyrotechnici, taška se začne hýbat a vyleze z ní krásná a nahá žena (Jaimie Alexander), jejíž tělo je plné tetování. To nejnápadnější z nich hlásá jméno Kurt Weller (Sullivan Stapleton), který je agentem FBI a tuto ženu prý vůbec nezná.

(Hlavní postavy seriálu Blindspot. Zdroj: NBC.)


Záhadná žena se stává ještě větším tajemstvím, když o ní není v žádné databázi nalezena jediná informace. Tato neznámá, tato Jane Doe, si navíc vůbec nic nepamatuje. Každé tetování, které na sobě má, je navíc další malá hádanka a jejich význam je šifrovaný. FBI proto vytváří zvláštní jednotku, kterou vede Bethany Mayfairová (Marianne Jean-Baptiste), hlavní forenzní expertkou je doktorka Pattersonová (Ashley Johnson), psychologem týmu je doktor Borden (Ukweli Roach) a posilami do terénu se stává duo Edgar Reade (Rob Brown) a Tasha Zapatová (Audrey Esparza).

Situace se začne komplikovat ještě více, když si Jane začne vybavovat útržky vzpomínky, které nevěstí vůbec nic dobrého.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SemTteXx

Dobrý seriál bohužel 3. Série už mě moc nenadchla

12.5.2019 | 13:01:44
JetPrawn

první dvě sezony byly fajn :) 3. sezonu jsem vzdal po dvou dílech, nevěříl jsem po odhalení nových kreseb a map :D

21.2.2019 | 17:58:11
Elatra

Americká pohádka. Potetovaná herecká představitelka není moc sympatická, ale to je můj názor

14.2.2019 | 12:48:12
Vonotar

Odpočinková záležitost se zajímavými zápletkami, za mě super…

8.1.2019 | 19:46:18
vla_mira

Na výplach mozku fajn, myšleno v dobrém. Díky pár sympatickým postavám jako je Pattersonová, Richie a Roman. Neurazí, ale jinak zapomenutelný seriál.

24.7.2018 | 0:14:16
PRINC180

Ano už třetí řada je u konce myslel jsem že už 4 řada nebude a ouha bude to se divím má tak nizkou sledovanost až běda i mě osobně přestal bavit max dvě serie a měli končit tak ted nevím z čeho budou vařit dál.Možná kouknu sem tam na nějaký díl abych se nažhavil ale opravdu tomu moc nadějí nedávám.Za první serii 80%

28.6.2018 | 20:01:40
Onlajn

Zajímavý nápad. I když jako jiné kriminálky obsahuje několik případů, tento seriál má něco navíc. Je to jeden z mála seriálů, kdy se příběh postupně zlepšuje. Zajímalo mě, jak si poradí scénáristé po druhé sérii, ale chopili se toho obstojně.

20.6.2018 | 17:54:59
Vdolek

Typ detektivek, který prostě žeru :D tzn nějaká dějová linie na pozadí :) podobně jako odložené případy např

22.12.2017 | 9:21:16
Vítasekk 099

Super !!!!!!!

10.4.2017 | 18:13:44
Alina91

Ze začátku mě seriál velice zaujal a to hlavně svou myšlenkou a skvěle vloženými herci. Do první série jsem se neskutečně zažrala, ale po začátku druhé série se mi zdá, že seriál dost upadá. Zkrátka mě přestává bavit, ale tak dokoukám to určitě do konce, stále mě u něj něco drží.

18.1.2017 | 14:35:07

Příběh končí

Pátá řada Blindspotu bude poslední

Pátá řada Blindspotu bude poslední

Navzdory mizerným výsledkům se stanice NBC smilovala nad svým mysteriózním krimi seriálem Blindspot a rozhodla se ho obnovit pro pátou sérii. S tím přichází i smutná zpráva pro fanoušky, protože pátá řada bude poslední a měla by mít méně epizod.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kdy kdo slaví

Sledujte nás