Blindspot (Mrtvý bod) Popis

Blindspot

Blindspot

Krásná neznámá Jane Doe se jednoho dne objeví nahá na Times Square, pokryta záhadnými a propletenými tetováními. Vůbec nemá ponětí, kdo je a jak se tam dostala. Jasné je jen jedno. Jméno agenta FBI Kurta Wallera, které se rýsuje na jejích zádech. Jane, agent Weller a celá FBI si rychle uvědomí, že každý znak na jejím těle představuje zločin, který musí vyřešit. A každý vyřešený zločin je vede blíže k pravdě, kdo Jane doopravdy je.

Time Square, New York. Na rušném náměstí je nalezena záhadná taška, ke které se nikdo nehlásí. Během chvíle je místo vylidněno a když zasáhnou pyrotechnici, taška se začne hýbat a vyleze z ní krásná a nahá žena (Jaimie Alexander), jejíž tělo je plné tetování. To nejnápadnější z nich hlásá jméno Kurt Weller (Sullivan Stapleton), který je agentem FBI a tuto ženu prý vůbec nezná.

(Hlavní postavy seriálu Blindspot. Zdroj: NBC.)


Záhadná žena se stává ještě větším tajemstvím, když o ní není v žádné databázi nalezena jediná informace. Tato neznámá, tato Jane Doe, si navíc vůbec nic nepamatuje. Každé tetování, které na sobě má, je navíc další malá hádanka a jejich význam je šifrovaný. FBI proto vytváří zvláštní jednotku, kterou vede Bethany Mayfairová (Marianne Jean-Baptiste), hlavní forenzní expertkou je doktorka Pattersonová (Ashley Johnson), psychologem týmu je doktor Borden (Ukweli Roach) a posilami do terénu se stává duo Edgar Reade (Rob Brown) a Tasha Zapatová (Audrey Esparza).

Situace se začne komplikovat ještě více, když si Jane začne vybavovat útržky vzpomínky, které nevěstí vůbec nic dobrého.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Araya

poslední série je trošku jakoby nuceně natáčená imho a moc mě nebaví

27.6.2020 | 19:05:38
SemTteXx

Dobrý seriál bohužel 3. Série už mě moc nenadchla

12.5.2019 | 13:01:44
JetPrawn

první dvě sezony byly fajn :) 3. sezonu jsem vzdal po dvou dílech, nevěříl jsem po odhalení nových kreseb a map :D

21.2.2019 | 17:58:11
Elatra

Americká pohádka. Potetovaná herecká představitelka není moc sympatická, ale to je můj názor

14.2.2019 | 12:48:12
Vonotar

Odpočinková záležitost se zajímavými zápletkami, za mě super…

8.1.2019 | 19:46:18
vla_mira

Na výplach mozku fajn, myšleno v dobrém. Díky pár sympatickým postavám jako je Pattersonová, Richie a Roman. Neurazí, ale jinak zapomenutelný seriál.

24.7.2018 | 0:14:16
PRINC180

Ano už třetí řada je u konce myslel jsem že už 4 řada nebude a ouha bude to se divím má tak nizkou sledovanost až běda i mě osobně přestal bavit max dvě serie a měli končit tak ted nevím z čeho budou vařit dál.Možná kouknu sem tam na nějaký díl abych se nažhavil ale opravdu tomu moc nadějí nedávám.Za první serii 80%

28.6.2018 | 20:01:40
Onlajn

Zajímavý nápad. I když jako jiné kriminálky obsahuje několik případů, tento seriál má něco navíc. Je to jeden z mála seriálů, kdy se příběh postupně zlepšuje. Zajímalo mě, jak si poradí scénáristé po druhé sérii, ale chopili se toho obstojně.

20.6.2018 | 17:54:59
Vdolek

Typ detektivek, který prostě žeru :D tzn nějaká dějová linie na pozadí :) podobně jako odložené případy např

22.12.2017 | 9:21:16
Vítasekk 099

Super !!!!!!!

10.4.2017 | 18:13:44

Titulky

Epizoda S05E10: Love You to Bits and Bytes

cz100%
DOKONČENO

Edna.cz se na překladu seriálu Blindspot nepodílí, proto nemá smysl se zde na cokoliv ohledně titulků ptát.

Pokud situaci i přesto chcete komentovat, můžete tak učinit v obecné diskuzi.

Příběh končí

Pátá řada Blindspotu bude poslední

Pátá řada Blindspotu bude poslední

Navzdory mizerným výsledkům se stanice NBC smilovala nad svým mysteriózním krimi seriálem Blindspot a rozhodla se ho obnovit pro pátou sérii. S tím přichází i smutná zpráva pro fanoušky, protože pátá řada bude poslední a měla by mít méně epizod.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Kdy kdo slaví

Sledujte nás