Brooklyn Nine-Nine

Nacházíme se v jednom policejním okrsku, konkrétně na 99. okrsku, v americkém New Yorku, přesněji v Brooklynu. Místní tým policistů si zvykl na to, že nemusí nějak extra pracovat, jenže v tu chvíli přichází tvrdá rána ve formě nového kapitána Raymonda Holta, a ten má v plánu ve svém okrsku nastolit disciplínu a pořádek.

(Zdroj: Fox)


Jake Peralta, největší flákač na 99. okrsku, je šaškem celého oddělení, který si ze všeho věčně dělá srandu, i přesto v sobě ale skrývá nevyužitý potenciál. Amy Santiagová je jakýmsi protipólem tohoto věčného potížisty. Patří mezi ty poctivé a snaživé detektivy a jejím snem je stát se jednou kapitánem. Dále je tu Charles Boyle, Jakeův kolega a nejlepší kamarád. Charles Jakea uctívá, někdy až příliš, a libuje si v kulinářství.

Mezi další neméně důležité členy okrsku patří Terry Jeffords, policejní seržant a otec od rodiny. Rosa Diazová je největším drsňákem celého oddělení, nerada projevuje jakékoliv emoce a její pokerová tvář nezná konkurence. A pak je tu Gina Linettiová, kapitánova sekretářka, které je práce cizí a mobil v ruce naopak až příliš známý.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Wulfi44

Co na první pohled vypadá jako super oddechovka, tak je nakonec vážně geniální komediální seriál. Je škoda, že stejně jako třeba Silicon Valley nemá u nás moc pozornosti.

Update po finále: Kvalita jde v posledních dvou sériích mírně dolů, ale pořád se jedná o skvělý seriál a dvoudílné finále jako takové je perfektní

2.10.2021 | 11:14:40
BuuxXxa

hodnotene po poslednej casti poslednej serie, aj ked ma velmi nahneval zaciatok 8smej serie, nemozem kvoli tomu zanevriet na taky super sitvom akym b99 je,. hodnotene vsetky serie spolu silnych 90%

17.9.2021 | 18:15:28
babuna1999

Super seriál, dobrý oddech, nemusí se u toho přemýšlet. Je to plné zajímavých postav, skvělý humor. Prostě seriál, který bude bavit snad každého.

3.7.2020 | 23:21:41
Billy the Kid

prostě super komedie, každý díl stojí za, a každou postavu si zamilujete :)

12.1.2020 | 12:27:29
CoRnDuCK

Měním názor, po konci třetí série jsem si tento seriál úplně zamiloval. Naopak se mi líbí, že se to nesnaží kopírovat The Office nebo Parks and Recreation. Je to takové… své.

3.12.2019 | 20:25:35
ellisatt

tak spravne slahnute postavy, uzasni herci, scenar, vzdy sa totalne zabavim…zboznujem ich :D

15.5.2019 | 18:11:08
leevan

Tento seriál mi vždy zlepší náladu :D

30.8.2018 | 21:12:32
Historic

Na skvosty v žánru ztřeštěné komedie Parks & RecCommunity nedám dopustit, ovšem Brooklyn Nine-Nine jim k mé nevíře dokáže směle sekundovat. Už jen samotné Cold Openy jsou ryzí zlato, díky tomuhle jsem na seriál narazil a celých pět sérií se královsky bavil.

webmaster
23.5.2018 | 3:28:09
Skyelle

Výborný sitcom, původně jsem si to pouštěla jen tak na oddych, potom mě to úplně pohltilo :) herci jsou výborní a kvalitně se zasmějete ve všech čtyřech sériiích. Nemůžu se dočkat dalšího dílu…

3.9.2017 | 19:50:57
kreator 44

po policajnej akadémii zase niečo na pobavenie,veľmi dobré :-)

6.5.2016 | 8:05:25
1

99!

Brooklyn Nine-Nine skončí osmou řadou

Brooklyn Nine-Nine skončí osmou řadou

Stanice NBC dnes přináší hořkosladkou zprávu pro fanoušky policejní komedie Brooklyn Nine-Nine. Osmá série, které se dočkáme v nadcházející televizní sezóně, poslouží jako poslední. Měla by se skládat z deseti epizod.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama