Chuck
90/100 - 102×

Chuck

Z obyčejného pracovníku v Buy More se, ze dne na den, stane důležitá osoba pro CIA a NSA. Navíc potká lásku svého života.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Mark Christopher Lawrence (Big Mike), Zachary Levi (Chuck Bartowski), Ryan McPartlin (Devon Woodcomb), Sarah Lancaster (Ellie Bartowski-Woodcomb), Adam Baldwin (John Casey), Yvonne Strahovski (Sarah Walker)

Chuck Bartowski

Chuck Bartowski

Celé jméno: Charles Irving Bartowski

Práce: Pracovník Buy More, speciální agent Charles Carmichael


Oblíbená činnost: Hraní her s Morganem, být agent

Chuck Bartowski se představuje jako dvacetiněkolikaletý chlapík, který je zaměstnán v místním obchoďáku s elektronikou Buy More. Se spolupracovníky tvoří tým nazvaný Nerd Herd. Chuckův život byl poznamenán tím, že ho na univerzitě podrazil jeho kamarád a spolubydlící Bryce Larkin. Podstrčil mu výsledky testu, za což ho okamžitě vyhodili a navíc mu přebral holku Jill Roberts. Po těchto dvou životních ránách žije Chuck se svou sestrou Ellie a jejím přítelem Devonem. Chuck tráví čas v práci, a nebo s nejlepším kamarádem Morganem, hrají spolu hry, koukají se na filmy a seriály. To se ale brzy změní. Jednoho dne Chuck dostane e-mail od svého (ne)přítele Bryce. Po otevření se na něj valí informace v podobě obrázků. Chuck neví, že se mu tím do hlavy nahrál přísně tajný projekt NSA a CIA nazvaný Intersect. Další den v práci za ním přijde blonďatá kráska Sarah Walker s tím, že chce opravit „rozbitý“ mobil. Chuck se do ní okamžitě zamiluje, ale nemá ani tušení, že je to agentka CIA, a že někde tam venku je ještě jeden agent vyslaný najít Intersect John Casey. Jak to bude dál? Sledujte seriál Chuck.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

proste sympatak od srdca

27.10.2017 | 21:11:05
Stowe Z Rolle

obcas trosku blaboli az moc ale ten zbytek fakt super

8.12.2016 | 19:50:07
dadinka

neuvěřitelně sympatická postava

19.8.2015 | 19:30:58
Pepe891

Veľmi sympatická postava je zaujímavá ako sa stane s tak trochu motáka,PC technika v BAY-MORE agent CIA ktorý je zapletený do všetkých najvýznamnejším spravodajských hier CIA aj NSA.

15.5.2013 | 11:13:47
trepulinka

♥ :-* ♥

7.1.2012 | 21:28:46

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama