Cobra Kai
95/100 - 64×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984, kde Daniel LaRusso porazil Johnnyho Lawrence. Ten se ani po letech s porážkou nevyrovnal a rozhodne se znovu otevřít dojo Cobra Kai, čehož si všimne jeho starý sok Daniel LaRusso.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso), William Zabka (Johnny Lawrence), Martin Kove (John Kreese), Thomas Ian Griffith (Terry Silver), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Tanner Buchanan (Robby Keene), Peyton Roi List (Tory Nichols), Jacob Bertrand (Eli "Hawk" Moskowitz), Gianni DeCenzo (Demetri), Hannah Kepple (Moon), Annalisa Cochrane (Yasmine), Vanessa Rubio (Carmen Diaz), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Joe Seo (Kyler)

Ve čtvrté řadě si zahrála dcera Ralpha Macchioa

Ve čtvrté řadě si zahrála dcera Ralpha Macchioa

Poslední sérii doprovázel návrat starých známých postav, ale zároveň došlo i na příchody nových. Jednu z vedlejších rolí sehrála i herečka Julia Macchio, dcera Ralpha Macchioa, který hraje Daniela LaRussoa.

6 0
7.1.2022

Julia Macchio je také herečkou, stejně jako její otec. V této branži však není nijak příliš aktivní. Objevila se jen v pár snímcích, které bychom dokázali spočítat na prstech jedné ruky, a ve všech případech se jednalo o menší roličky. V seriálu Cobra Kai si zahrála ve čtvrté řadě v osmé epizodě Party Time. Konkrétně šlo o postavu Vanessa LaRusso, sestřenice Daniela.

Ačkoli se jednalo pouze o cameo a byla přítomna jen v jednom díle, sehrála poměrně důležitou roli v příběhu. Vanessa je dětská psycholožka a po šikaně, které se dopustil Anthony, syn LaRussových, si oba rodiče vyslechla a projela s nimi klasickou sérii otázek jako správný psycholog.

Foto: Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Skrze minutový teaser byla před pár dny potvrzena šestá série seriálu Cobra Kai, ve které se završí příběh započatý v 80. letech. Naposledy se tak proti sobě postaví staří nepřátelé.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama