Cobra Kai
97/100 - 45×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984 a sledujeme v něm Johnnyho Lawrence, který se znovu rozhodne otevřít Cobra Kai. To znervózňuje jeho starého soka Daniela LaRussa.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso),


Daniel LaRusso

Daniel LaRusso

Žák zesnulého mistra Miyagiho, který šíří jeho moudrost a řeší věci chladnou hlavou.

Sezóny 3
2018 - 2021

Daniel LaRusso se narodil 18. prosince roku 1966 v New Jersey. Jeho otec zemřel, když mu bylo osm let. Od té doby vyrůstal pouze se svou matkou Lucille. Během studování na střední škole se seznámil s mistrem Miyagim, který byl pro něj ohromnou oporou a autoritou. Mistr Miyagi naučil Daniela karate, ale zároveň mu předal několik svých mouder a životních zkušeností, které Daniel již nikdy nezapomněl. Na svého dlouholetého zesnulého přítele neustále vzpomíná, jeho zkušenosti, a tudíž i jeho odkaz putuje dál, díky Danielovi.

Daniel má manželku Amandu a dvě děti, Samanthu a Anthonyho. Vlastní automobilovou firmu LaRusso Auto a po dlouhých letech se opět střetává se svým sokem Johnnym Lawrencem. Jejich spory z minulosti ještě nevychladly a zatímco Johnny znovu otevře školu karate Cobra Kai, Daniel se jej snaží zastavit a brzy otevírá Miyagi-Do Karate, své dojo, ve kterém hodlá studenty učit, že karate je na obranu, nikoli na vyvolávání agresivních rvaček.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama