Cobra Kai
95/100 - 64×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984, kde Daniel LaRusso porazil Johnnyho Lawrence. Ten se ani po letech s porážkou nevyrovnal a rozhodne se znovu otevřít dojo Cobra Kai, čehož si všimne jeho starý sok Daniel LaRusso.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
6 sezón | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso), William Zabka (Johnny Lawrence), Martin Kove (John Kreese), Thomas Ian Griffith (Terry Silver), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Tanner Buchanan (Robby Keene), Peyton Roi List (Tory Nichols), Jacob Bertrand (Eli "Hawk" Moskowitz), Gianni DeCenzo (Demetri), Hannah Kepple (Moon), Annalisa Cochrane (Yasmine), Vanessa Rubio (Carmen Diaz), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Joe Seo (Kyler)

Daniel LaRusso

Daniel LaRusso

Žák zesnulého mistra Miyagiho, který šíří jeho moudrost a řeší věci chladnou hlavou.

Sezóny 3
2018 - 2021

Daniel LaRusso se narodil 18. prosince roku 1966 v New Jersey. Jeho otec zemřel, když mu bylo osm let. Od té doby vyrůstal pouze se svou matkou Lucille. Během studování na střední škole se seznámil s mistrem Miyagim, který byl pro něj ohromnou oporou a autoritou. Mistr Miyagi naučil Daniela karate, ale zároveň mu předal několik svých mouder a životních zkušeností, které Daniel již nikdy nezapomněl. Na svého dlouholetého zesnulého přítele neustále vzpomíná, jeho zkušenosti, a tudíž i jeho odkaz putuje dál, díky Danielovi.

Daniel má manželku Amandu a dvě děti, Samanthu a Anthonyho. Vlastní automobilovou firmu LaRusso Auto a po dlouhých letech se opět střetává se svým sokem Johnnym Lawrencem. Jejich spory z minulosti ještě nevychladly a zatímco Johnny znovu otevře školu karate Cobra Kai, Daniel se jej snaží zastavit a brzy otevírá Miyagi-Do Karate, své dojo, ve kterém hodlá studenty učit, že karate je na obranu, nikoli na vyvolávání agresivních rvaček.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Skrze minutový teaser byla před pár dny potvrzena šestá série seriálu Cobra Kai, ve které se završí příběh započatý v 80. letech. Naposledy se tak proti sobě postaví staří nepřátelé.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama