Cobra Kai
95/100 - 63×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984, kde Daniel LaRusso porazil Johnnyho Lawrence. Ten se ani po letech s porážkou nevyrovnal a rozhodne se znovu otevřít dojo Cobra Kai, čehož si všimne jeho starý sok Daniel LaRusso.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
6 sezón | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso), William Zabka (Johnny Lawrence), Martin Kove (John Kreese), Thomas Ian Griffith (Terry Silver), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Tanner Buchanan (Robby Keene), Peyton Roi List (Tory Nichols), Jacob Bertrand (Eli "Hawk" Moskowitz), Gianni DeCenzo (Demetri), Hannah Kepple (Moon), Annalisa Cochrane (Yasmine), Vanessa Rubio (Carmen Diaz), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Joe Seo (Kyler)

Cobra Kai

Seriál Cobra Kai je přímým pokračováním trilogie Karate Kid z 80. let, kde jsme sledovali příběh mladého studenta karate Daniela LaRussoa, kterého učil mistr Miyagi.

Děj seriálu se odehrává v Los Angeles, třicet let poté, co byl Johnny Lawrence poražen LaRussoem na karate turnaji All Valley roku 1984. Příběhová linka se soustředí na zhrouceného Johnnyho, který se ale snaží vše napravit, ale zároveň sledujeme Daniela, jeho spokojený život a nekončící spory mezi ním a Johnnym.


Za seriálem stojí tvůrčí trio Josh Heald, Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg, kteří se nikterak nepodíleli na původní trilogii. Seriál se původně vysílal na stanici YouTube Originals, kde měl premiéru 2. května 2018. V roce 2020 byl však seriál odkoupen streamovací platformou Netflix.

(Johnny Lawrence, John Kreese a Daniel LaRusso. Foto: Netflix)

V hlavních rolích hrají:

Upoutávka k seriálu Cobra Kai:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BuuxXxa

nieje to nic ine ako telenovela, zapletka je mega trapna, dospeli ludia johny vs daniel spravanie ako 15 rocne deti, spravanie vacsiny postav naivne az mega idioticke, hranie casto x na urovni citim prdy (vid skola joe-iho tribianiho z priatelov) …

17.9.2022 | 16:57:37
otikk

Myslím, že souhlasím, že to seriál bere z nadhledem a poměrně odlehčeně s tím, že ten odkaz z filmů tam je poměrně silný. Za mě sympatický herci a nevynucené vtipné situace. Je ale pravda, že jejich výkony někdy drobet pokulhávají.

11.9.2022 | 12:57:15
Billy the Kid

seriál si drží celou dobu kvalitu, hlavně dobrá choreografie a sem tam i dobrý vývoj postavy

27.3.2022 | 14:07:43
medin

Super seriál, nejdřív jsem si říkala že to bude zase jedna z kravin , ale příjemné sloučení s filmy a je skvělý že tam jsou ty samí lidé kteří hráli ve filmech

24.2.2022 | 1:06:35
Smrtihlav

Stručně a jasně …začalo to jako fajn nostalgie na bezva karate film z devadesátek, ale čtvrtou sérií se z toho stal absolutní seriálový highlight. Ti týpci, co jsou pod tím podepsaní jako tvůrci, mají můj absolutní respekt a srdečný dík za fantastickou zábavu.

9.1.2022 | 21:58:46
bragoska

Z původního nadšení se postupně stává telenovela nebo seriál pro děti.

7.12.2021 | 11:50:27
Kothy

Zajimavy oldschool seros.

7.12.2021 | 1:39:21
Corwin1977

Pecka!

4.5.2021 | 2:23:38
Lils

Super seriál, určite odporúčam.

25.1.2021 | 16:32:07
Robert Hunter

I když nejsem moc velkej fanda Karate Kid filmů, patřili do mého dětství a zpočátku jsem byl celkem skeptický ke Cobra Kai, ale už jen trailer mne hodně nabudil a udělal jsem dobře :) je to pecka a Zabka je prostě borec. Doufám, že při další sérii si seriál udrží skvělé tempo.

22.1.2021 | 23:55:32
1

Nepřehlédněte

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Skrze minutový teaser byla před pár dny potvrzena šestá série seriálu Cobra Kai, ve které se završí příběh započatý v 80. letech. Naposledy se tak proti sobě postaví staří nepřátelé.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama