Cobra Kai Johnny Lawrence

Johnny Lawrence

Johnny Lawrence

Impulzivní sensei hnaný křivdou z minulosti, který se snaží všechno napravit.

Sezóny 3
2018 - 2021

Johnny Lawrence se narodil 20. srpna roku 1967. Svého biologického otce nikdy nepoznal, a tak vyrůstal pouze s matkou Laurou a nevlastním otcem Sidem. Ten ho nikdy zcela nepodporoval, obzvlášť když projevil zájem o karate. Johnny byl v mládí šikanovaný a neměl moc kamarádů. Vše se ale otočilo poté, co se zapojil do školy karate Cobra Kai, ve které poprvé potkal senseie Johna Kreese. Díky jeho stanoveném režimu nabyl Johnny na sebevědomí a z šikanovaného kluka se stal sebejistý drsňák, který byl pánem ve svém okolí.

Během studování na střední škole a trénování karate potkal Daniela LaRussoa, ze kterých se zrovna dvakrát velcí kamarádi nestali. Své spory šli vyřídit na turnaji All Valley v roce 1984, kde byl Johnny poražen takzvaným „crane kickem“. S porážkou se těžko vyrovnával, Danielovi však tehdy sám pogratuloval. Dlouhé roky strávil jeho volný čas u flašek alkoholu a svému synovi nevěnoval dostatek pozornosti. Johnny se dlouho po odchodu ze střední školy opět střetává s Danielem a rozhodne se znovuotevřít školu karate Cobra Kai a vyrovnat nesplacené účty.


S odstupem času si však určitým způsobem k sobě vytváří přátelské pouto a jejich spory z minulosti nechávají za sebou. Johnny se snaží své chyby napravit, udobřit vztah se svým synem Robbym a udržet láskyplný vztah s Carmen, matkou Miguela.

Johnny Lawrence je…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Pátou sérií Cobra Kai rozhodně neskončí

Pátou sérií Cobra Kai rozhodně neskončí

Tvůrci se nikdy netajili tím, že nástřel příběhu mají vymyšlený až k šesté sérii, které se bezpochyby skutečně dočkáme. Jak sami nedávno oznámili, pátou řadou tahle nadupaná jízda a nekonečný spor dojo neskončí.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás