Cobra Kai
95/100 - 64×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984, kde Daniel LaRusso porazil Johnnyho Lawrence. Ten se ani po letech s porážkou nevyrovnal a rozhodne se znovu otevřít dojo Cobra Kai, čehož si všimne jeho starý sok Daniel LaRusso.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
6 sezón | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso), William Zabka (Johnny Lawrence), Martin Kove (John Kreese), Thomas Ian Griffith (Terry Silver), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Tanner Buchanan (Robby Keene), Peyton Roi List (Tory Nichols), Jacob Bertrand (Eli "Hawk" Moskowitz), Gianni DeCenzo (Demetri), Hannah Kepple (Moon), Annalisa Cochrane (Yasmine), Vanessa Rubio (Carmen Diaz), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Joe Seo (Kyler)

Johnny Lawrence

Johnny Lawrence

Impulzivní sensei hnaný křivdou z minulosti, který se snaží všechno napravit.

Sezóny 3
2018 - 2021

Johnny Lawrence se narodil 20. srpna roku 1967. Svého biologického otce nikdy nepoznal, a tak vyrůstal pouze s matkou Laurou a nevlastním otcem Sidem. Ten ho nikdy zcela nepodporoval, obzvlášť když projevil zájem o karate. Johnny byl v mládí šikanovaný a neměl moc kamarádů. Vše se ale otočilo poté, co se zapojil do školy karate Cobra Kai, ve které poprvé potkal senseie Johna Kreese. Díky jeho stanoveném režimu nabyl Johnny na sebevědomí a z šikanovaného kluka se stal sebejistý drsňák, který byl pánem ve svém okolí.

Během studování na střední škole a trénování karate potkal Daniela LaRussoa, ze kterých se zrovna dvakrát velcí kamarádi nestali. Své spory šli vyřídit na turnaji All Valley v roce 1984, kde byl Johnny poražen takzvaným „crane kickem“. S porážkou se těžko vyrovnával, Danielovi však tehdy sám pogratuloval. Dlouhé roky strávil jeho volný čas u flašek alkoholu a svému synovi nevěnoval dostatek pozornosti. Johnny se dlouho po odchodu ze střední školy opět střetává s Danielem a rozhodne se znovuotevřít školu karate Cobra Kai a vyrovnat nesplacené účty.

S odstupem času si však určitým způsobem k sobě vytváří přátelské pouto a jejich spory z minulosti nechávají za sebou. Johnny se snaží své chyby napravit, udobřit vztah se svým synem Robbym a udržet láskyplný vztah s Carmen, matkou Miguela.

Johnny Lawrence je…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Závěrečná řada oficiálně oznámena

Skrze minutový teaser byla před pár dny potvrzena šestá série seriálu Cobra Kai, ve které se završí příběh započatý v 80. letech. Naposledy se tak proti sobě postaví staří nepřátelé.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama