Cobra Kai
97/100 - 46×

Cobra Kai

Cobra Kai se odehrává 30 let po turnaji All Valley Karate v roce 1984 a sledujeme v něm Johnnyho Lawrence, který se znovu rozhodne otevřít Cobra Kai. To znervózňuje jeho starého soka Daniela LaRussa.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix, YouTube Red, YouTube Premium | 25 minut
žánr
Akční, Komedie
hrají
Ralph Macchio (Daniel LaRusso),


Johnny Lawrence

Johnny Lawrence

Impulzivní sensei hnaný křivdou z minulosti, který se snaží všechno napravit.

Sezóny 3
2018 - 2021

Johnny Lawrence se narodil 20. srpna roku 1967. Svého biologického otce nikdy nepoznal, a tak vyrůstal pouze s matkou Laurou a nevlastním otcem Sidem. Ten ho nikdy zcela nepodporoval, obzvlášť když projevil zájem o karate. Johnny byl v mládí šikanovaný a neměl moc kamarádů. Vše se ale otočilo poté, co se zapojil do školy karate Cobra Kai, ve které poprvé potkal senseie Johna Kreese. Díky jeho stanoveném režimu nabyl Johnny na sebevědomí a z šikanovaného kluka se stal sebejistý drsňák, který byl pánem ve svém okolí.

Během studování na střední škole a trénování karate potkal Daniela LaRussoa, ze kterých se zrovna dvakrát velcí kamarádi nestali. Své spory šli vyřídit na turnaji All Valley v roce 1984, kde byl Johnny poražen takzvaným „crane kickem“. S porážkou se těžko vyrovnával, Danielovi však tehdy sám pogratuloval. Dlouhé roky strávil jeho volný čas u flašek alkoholu a svému synovi nevěnoval dostatek pozornosti. Johnny se dlouho po odchodu ze střední školy opět střetává s Danielem a rozhodne se znovuotevřít školu karate Cobra Kai a vyrovnat nesplacené účty.


S odstupem času si však určitým způsobem k sobě vytváří přátelské pouto a jejich spory z minulosti nechávají za sebou. Johnny se snaží své chyby napravit, udobřit vztah se svým synem Robbym a udržet láskyplný vztah s Carmen, matkou Miguela.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama