Cobra Kai Videa

Videa

 • Nová ukázka ukazuje Johnnyho trénink

  V nejnovější ukázce si Johnny pro své studenty připravil obzvlášť těžký úkol. Přeskočit z budovy na budovu. Můžeme tak alespoň porovnat Danielovy a Johnnyho odlišné způsoby učení, které se zkrátka nikdy nezmění.

  7 0
  31.12.2021 | 0:57LarrysonDiskuze (5)
 • Minutová upoutávka z příští série

  V krátkém videu nahlédnete do zahrady Mr. Miyagiho, kde probíhá Danielův trénink během kterého se studenti pokouší chytit rybu v malém rybníčku. Čtvrtá řada dorazí již v pátek, taky se nemůžete dočkat?

  7 0
  29.12.2021 | 12:38LarrysonDiskuze (0)
 • Rozhodující střet dvou dojo se blíží

  Nabité obsazení i akce. Nová upoutávka láká na spojení Johnnyho a Daniela a sází na vlnu nostalgie jako v předchozích řadách. Ukázka je opět doprovázená skvělým hudebním podkresem, tentokrát kapely Def Leppard. Tohle si zkrátka nechcete nechat ujít. Těšíte se?

  7 0
  9.12.2021 | 19:10LarrysonDiskuze (0)
 • Krátký teaser láká na čtvrtou řadu a návrat starého známého

  Čtvrtá série má dotočeno a v krátkém teaseru se vrací jedna z ústředních postav třetího dílu Karate Kida z 80. let. Tentokrát přijde na scénu záporák Terry Silver i se svým culíkem.

  6 0
  27.5.2021 | 16:58LarrysonDiskuze (0)

Nepřehlédněte

Pátou sérií Cobra Kai rozhodně neskončí

Pátou sérií Cobra Kai rozhodně neskončí

Tvůrci se nikdy netajili tím, že nástřel příběhu mají vymyšlený až k šesté sérii, které se bezpochyby skutečně dočkáme. Jak sami nedávno oznámili, pátou řadou tahle nadupaná jízda a nekonečný spor dojo neskončí.

Nejlepší scéna na jeden záběr

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ohodnoťte nejlepší scénu na jeden záběr ze seriálu Cobra Kai

Ve druhé a třetí řadě se objevily scény, které byly točeny na jeden záběr, což znamená, že jsou zcela bez střihu. Která byla podle vás lepší?

Reklama

Písně z první série

Které písně zazněly v první sérii?

Které písně zazněly v první sérii?

Celý seriál Cobra Kai se nese v duchu starých dobrých 80. let, což vytváří nejen skvělou atmosféru, ale zároveň disponuje našlápnutým soundtrackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás