Dark Matter
86/100 - 212×

Dark Matter

Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffaultová), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Tabor Calchek), Melanie Liburd (Nyx), Shaun Sipos (Devon)

Fandom vrací úder

Fandom vrací úder

Že fanoušci mohou mít značnou hybnou sílu, se ukazuje i na případu zvednuté nevole po ukončení seriálu Dark Matter. Opravdu svým zapálením dopomůžou k prodloužení?

25 0
12.9.2017

Joseph Mallozzi má prostřednictvím svého osobního blogu, kde denně přispívá zajímavosti a přidává sem novinky ze svého osobního života i ze svých projektů, jedinečný kontakt s fanoušky, kteří se mu nyní za jeho obětavost odvděčují svou podporou. Ať už peticí, která nyní přesahuje 35 tisíc podpisů či twiterovými kampaněmi #DunkinTheCos­micDonut, #ItsBubbaTime a #BoobsAndBlas­ters, které vyvrcholily v páteční #RockTheRaza, kdy se tweetovalo kromě Spojených států, Evropy a Austrálie také kdesi v Rusku, v africkém Zairu, ale i uprostřed Jižního Atlantského oceánu (prý zřejmě cestující v letadle). Pokud se i vy budete chtít zapojit do příští twitterové akce, stačí sledovat účet DarkMatterFTL nebo stránky TeamRaza.tv. Ostatně vzedmutí zájmu přineslo na Netflixu své ovoce:

Kdopak je to tu populární na americkém Netflixu? Zdroj: Josephmallozzi's We­blog

Petice a různé fanouškovské akce samozřejmě nejsou samospásné, jsou však velmi silným nástrojem v rukou produkčního týmu. Vždy bude hlavně záležet na domluvě mezi studiem a tvůrci seriálu, jak dosvědčil i sám Mallozzi. Bez dostatečné tvůrčí svobody a finančních prostředků nemá smysl v příběhu vůbec pokračovat. Ostatně přiznejme si to sami: žádný příběh je možná lepší než zfušovaný a nezajímavý příběh. Mallozzi je ohledně možného prodloužení stále optimističtější, seriál je pro zájemce solidní značka a aktivní fanouškovská základna je taktéž dobrou vizitkou, která seriálu přináší přidanou hodnotu. Jako například hypotetický plakát pro případnou čtvrtou sérii.

Jak působí vlna fanouškovské podpory na vás? A byli byste rádi třeba jen za celou další sérii či alespoň závěrečný film?

Diskuze /9

Lyra

nemejte obavy serial bude, moje intuice me neklame

12.9.2017 | 21:34:34
Marcus Flavius

Snad bude pokračování !!

12.9.2017 | 22:37:42
jasonpileek

Když se dokázal vzkřísit Sense8 u Netlflixu, tak by snad mohl někdo sáhnout třeba i po DM a alespoň tomu dát zasloužený plnohodnotný konec, a je jedno v jaké stopáži :-)

13.9.2017 | 0:08:04
Lex Luthor

Rozhodně chci pokračování tvůrce měl plán na 5 let a oni mu utnou jeden z nejlepších letních sci-fi seriálů uprostřed sezony kdy to bylo nejzajímavější. Přiznejme si takové Killjoys je oproti Dark Matteru slabý podprůměr.

13.9.2017 | 8:12:18
Lyra

mam radsi dark matter nez killjoys, ale tak jsem rada za jakykoli scifi, je jich hodne malo, chtela bych vic, aspon 10–20 aby me to uspokojilo

13.9.2017 | 11:37:34
lightbrand2

Síla je v reklamách, ne ve fanoušcích, my jsme produkt… ne hybná síla seriálu..... Byl bych rád v obnovení, ale jsem realista… leda by se lidi dohodli a každý poslal prachy a stal se tak producentem… ale to funguje jen u Noagenda podcastu..... hlavně levní Češi co nedají ani vindru.....

13.9.2017 | 20:19:50
Johnny Horse

Tak se mi dneska zdál sen, že jsem koukal na 1. díl 4. serie. V minulosti se mi už několik snů vyplnilo, tak budu doufat, že tenhle bude mezi nima. :) (y)

#8 Johnny Horse
15.9.2017 | 7:10:56
Johnny Horse

#7 Johnny Horse: + byl tam i 6

15.9.2017 | 17:15:44
evaval

Tak Mallozzi ohlásil definitivně konec nadějí na pokračování na TV https://josephmallozzi.wordpress.com/…017-the-end/

23.9.2017 | 22:55:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Reklama

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama