Dark Matter
86/100 - 212×

Dark Matter

Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffaultová), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Tabor Calchek), Melanie Liburd (Nyx), Shaun Sipos (Devon)

Kousek z Razy do každé rodiny

Kousek z Razy do každé rodiny

Seriál už byl jednoznačně ukončen, s tím se bohužel už nedá nic dělat. Nyní došlo i na rozebírání natáčecích kulis a tady se tvůrci rozhodli opět zakročit. Místo běžného rozprodávání rekvizit v aukcích je fanouškům prostě rozdají!

12 0
29.9.2017

Prodeje rekvizit nejsou nic nového. Určitě je lepší, pokud některé kusy získají nadšení fanoušci, než aby skončili někde na skládce či byly restaurovány pro nové natáčecí kulisy. K aukcím rekvizit došlo už v minulosti u mnoha známých seriálů, ať už například Hvězdná brána či třeba Battlestar Galactica. Joseph Mallozzi však měl to štěstí, že se mu s vedoucím produkční společnosti Prodigy Pictures, Jayem Firestonem, podařilo dojednat ještě mnohem lepší možnost. Rekvizity, kostýmy, ale i části kulis prostě fanouškům rozdají za jejich oddanost k seriálu. Bude pro to stačit jen sepsat, co pro vás serial Dark Matter znamená. Během nadcházejícího týdne by mělo dojit ke katalogizování veškerých dostupných předmětů a následně budeme moci býti svědky jejich obdarovávání fanouškům. Některé fotografie z natáčecích prostor si můžete prohlédnout již nyní na Josephově blogu. A můžete si i přečíst uveřejněný scénář, konkrétně k epizodě S03E09 Isn't That a Paradox? a již brzy by mohl být uveřejněn i scénář k epizodě S03E04 All the Time in the World.

Měli byste také zájem o nějaký upomínkový předmět na seriál? Jaký kousek byste měli doma nejraději? Spíše tričko či čepici s logem, pistoli Bubba nebo rovnou celý můstek Razy?

Zdroj: Syfy

Diskuze /6

dovahkiin

Bral bych nějakej ten blaster, případně Ishidovu katanu :3 :D

29.9.2017 | 17:16:04
Lex Luthor

Boon a jeho puška Buba

29.9.2017 | 19:47:59
infernalhope

Kde mají lidi psát své eseje opěvující Dark Matter? :)

#4 ScaryX #5 dovahkiin
29.9.2017 | 19:53:55
ScaryX

Jsem si tak říkal, co by se hodilo do pokoje.. stojan na meče by byl fajn ;-)

#3 infernalhope: Předpokládám, že to vyhlásí až někdy koncem příštího týdne, až budou mít všechno evidované ;-) Sleduj ten jeho blog a vše se jistě včas dozvíš.

čestný člen redakce
29.9.2017 | 23:01:16
dovahkiin

#3 infernalhope: Už tam je nový příspěvek s adresou, kam máš poslat dopis.

30.9.2017 | 12:08:07
Leksa kom Trikru

kostýmy (včetně spodního prádla) pětky a dvojky :D

30.4.2018 | 21:45:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Reklama

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama