Dark Matter Podívejte se do zákulisí seriálu

Podívejte se do zákulisí seriálu

Podívejte se do zákulisí seriálu

Joseph Mallozzi nás zavede mezi kulisy ze seriálu i nám dá nahlédnout na natáčení některých scén. Jaké to je procházet se vně Razy? A jak akční jsou akční scény ve skutečnosti?

13 0
15.9.2017

Část první:

Část druhá:

Jako zajímavost zmíním, že ubikace posádky jsou ve skutečnosti jedinou místností. Do osobních pokojů jednotlivých členů se mění za pomoci podrobnému rozpisu umístění nábytku a ostatních předmětů. Podívat se také můžete na natáčení rvačky v galaktické věznici Hyperion-8 a celkem neakční provedení ikonické scény z téže epizody Kill Them All nebo také duet Trojky a Android z epizody All the Time in the World.

A co se týká současného stavu o osudu seriálu, Mallozzi nyní oznámil rozhovory se třemi vážnými zájemci, se kterými momentálně jednají o podmínkách. Stále však platí, že i fanoušky mohou prokázat své odhodlání. Po twitterové akci z minulého pátku, kdy padlo přes 210 tisíc tweetů a hashtag #RockTheRaza se probojoval do TOP5, totiž přichází druhé kolo. Na účtu @DarkMatterFTL můžete sledovat uveřejnění nového hashtagu a přečíst si pravidla pro akci, která začne ve 3:00 našeho času. O dvě hodiny dříve, v jednu ráno, se pak můžete zapojit nebo alespoň sledovat otázky na herce ze seriálu, a to na serveru Reddit. Účastnit se mají všechny hlavní postavy.

Zapojíte se tentokrát do „twitterové bouře“ na podporu seriálu? Nebo alespoň sledujete a oceňujete zápal ostatních nadšenců?

Diskuze /3

Phical

Dark Matter rozhodně stojí za to se zapojit do tweetstorm! :) Alespoň tim málem se z našich končin můžeme účastnit..

16.9.2017 | 21:46:08
antty

Hej, ale v epizodě je ten duet kratší. Když něco natočej, měli by použít vše, je to škoda, kolik ze stopáže normální divák pak nevidí :(

#3 ScaryX
redaktor
18.9.2017 | 14:41:39
ScaryX

#2 antty: A to je ještě druhé video, kde na konci mrskne tou čepicí o stůl ;-) Sice by bylo fajn, že by pak epizoda měla asi hodinu, ale veškerý vystřižený materiál je víceméně stejně jen výplňová vata.

webmaster
18.9.2017 | 17:06:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu Dark Matter a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Reklama

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás