Dark Matter
86/100 - 212×

Dark Matter

Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffaultová), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Tabor Calchek), Melanie Liburd (Nyx), Shaun Sipos (Devon)

Podívejte se do zákulisí seriálu

Podívejte se do zákulisí seriálu

Joseph Mallozzi nás zavede mezi kulisy ze seriálu i nám dá nahlédnout na natáčení některých scén. Jaké to je procházet se vně Razy? A jak akční jsou akční scény ve skutečnosti?

13 0
15.9.2017

Část první:

Část druhá:

Jako zajímavost zmíním, že ubikace posádky jsou ve skutečnosti jedinou místností. Do osobních pokojů jednotlivých členů se mění za pomoci podrobnému rozpisu umístění nábytku a ostatních předmětů. Podívat se také můžete na natáčení rvačky v galaktické věznici Hyperion-8 a celkem neakční provedení ikonické scény z téže epizody Kill Them All nebo také duet Trojky a Android z epizody All the Time in the World.

A co se týká současného stavu o osudu seriálu, Mallozzi nyní oznámil rozhovory se třemi vážnými zájemci, se kterými momentálně jednají o podmínkách. Stále však platí, že i fanoušky mohou prokázat své odhodlání. Po twitterové akci z minulého pátku, kdy padlo přes 210 tisíc tweetů a hashtag #RockTheRaza se probojoval do TOP5, totiž přichází druhé kolo. Na účtu @DarkMatterFTL můžete sledovat uveřejnění nového hashtagu a přečíst si pravidla pro akci, která začne ve 3:00 našeho času. O dvě hodiny dříve, v jednu ráno, se pak můžete zapojit nebo alespoň sledovat otázky na herce ze seriálu, a to na serveru Reddit. Účastnit se mají všechny hlavní postavy.

Zapojíte se tentokrát do „twitterové bouře“ na podporu seriálu? Nebo alespoň sledujete a oceňujete zápal ostatních nadšenců?

Zdroj: Syfy

Diskuze /3

Phical

Dark Matter rozhodně stojí za to se zapojit do tweetstorm! :) Alespoň tim málem se z našich končin můžeme účastnit..

16.9.2017 | 21:46:08
antty

Hej, ale v epizodě je ten duet kratší. Když něco natočej, měli by použít vše, je to škoda, kolik ze stopáže normální divák pak nevidí :(

#3 ScaryX
webmaster
18.9.2017 | 14:41:39
ScaryX

#2 antty: A to je ještě druhé video, kde na konci mrskne tou čepicí o stůl ;-) Sice by bylo fajn, že by pak epizoda měla asi hodinu, ale veškerý vystřižený materiál je víceméně stejně jen výplňová vata.

čestný člen redakce
18.9.2017 | 17:06:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Reklama

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama