Dark Matter
86/100 - 212×

Dark Matter

Probudili se na vesmírné lodi plující kdovíkam, ale nepamatují si, jak se tam dostali a co jsou zač. Během nebezpečné plavby, která je může stát život, odhalují pravdu o svém původu a blíží se vstříc nepříjemné budoucnost a prozření.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Melissa O'Neil (Dvojka), Anthony Lemke (Trojka), Jodelle Ferland (Pětka), Roger Cross (Šestka), Zoie Palmer (Android), Alex Mallari Jr. (Čtyřka), Torri Higginson (Delaney Truffaultová), Ellen Wong (Misaki Han-Shireikan), Andrew Moodie (Teku Fonsei), Wil Wheaton (Alexander Rook), David Hewlett (Tabor Calchek), Melanie Liburd (Nyx), Shaun Sipos (Devon)

Příště nás čeká: Večeře na Zaironu

Příště nás čeká: Večeře na Zaironu

Ryi Ishida má další plán jak se zmocnit mžikového pohonu a tak pozve svou bývalou posádku na poněkud netradiční přátelské posvícení.

11 0
17.8.2017

Thumbnail Play icon

Zdroj: Syfy

Diskuze /5

EdnaMichael

blink drive zni mnohem lepe :D

#2 Batu_Khan
18.8.2017 | 0:44:20
Batu_Khan

#1 EdnaMichael: Presne tak nikdy som nepochopil tú mániu že všetko treba preložiť aj keď občas sa stane že anglicky výraz je lepší

18.8.2017 | 13:32:03
ScaryX

Lépe, nelépe, o to tady nejde. Překlad je od toho, že se překládá. Jestli chcete „nepřeklad“, tak budete muset jinam :-) To se tu pak můžeme dohadovat a hlasovat, jestli nepřekládat i slova jako třeba „spaceship“, „okay“ nebo „cool“, protože zní lépe a jsou víc… cool. Ve finále zazní názor, že celá angličtina je vlastně lepší a nemusíme překládat vůbec nic. :D

#4 Batu_Khan
čestný člen redakce
18.8.2017 | 17:47:02
Batu_Khan

#3 ScaryX: Aha ho zaťal som do živého, čo je na tom ak nenájdeš lepšie slovo v Češtine tak to necháš v originály, netreba za každú cenu prekladať čo netreba(ale je to len môj osobní názor) :D

#5 ScaryX
18.8.2017 | 18:18:43
ScaryX

#4 Batu_Khan: Když tě vhodný výraz nenapadá, tak si ho občas musíš zkrátka vytvořit, o tom ten překlad do jisté míry je. Prací překladatele je nejen překládat, ale i počešťovat cizí neznámé výrazy.

čestný člen redakce
18.8.2017 | 19:25:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Komiks Dark Matter

Z papíru na obrazovku

Z papíru na obrazovku

Že seriál vznikl podle komiksové předlohy asi víte. Ale víte, nakolik se od ní také liší?

Reklama

Pilotní recenze

Temná hmota vs. Nájemňáci

Temná hmota vs. Nájemňáci

Stanice Syfy si pro letošní letní sezónu připravila dva nové vesmírné přírůstky, jen každý z trochu jiných vajec. Jak dopadl start Dark Matter a Killjoys?

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Proč se těšit na Dark Matter?

Proč se těšit na Dark Matter?

Tady máte hned pět důvodu. Ale je toho mnohem víc, na co se těšit při startu tohoto nového space opera seriálu.

#TeamRaza

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama