Die Hard (Smrtonosná past) Teaser trailer na pátou Past

Teaser trailer na pátou Past

Teaser trailer na pátou Past

Čtyři měsíce před premiérou? Už bylo na čase! Ať už se na pátou část akční série s Brucem Willisem těšíte nebo ne, tahle minutová ukázka vás prostě nemůže absolutně jakkoliv zklamat nebo urazit. Yippee ki-yay, motherfuckers!

1 0
4.10.2012

Dobře, ukázka neurazí, ale na druhou stranu je dělaná přesně tak, aby ani neodkryla nic závažného. Vidíme tu jen něco málo z Bruce Willise, o něco míň z Jaie Courtneye a překvapivě poměrně dost z Julie Snigir. A tam už si člověk prostě nemůže moc stěžovat. Navíc, když to všechno krásně odsýpá podtržené výborně údernou a od Smrtonosné pasti neoddělitelnou Ódou na radost.

Jak už můžete delší dobu i díky našemu webu vědět, pátá Past ponese název A Good Day to Die Hard, který se (bohužel) dočkal českého překladu Smrtonosná past: Opět v akci. Premiéry filmu se pak dočkáme 14. února příštího roku.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Reklama

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti