Die Hard (Smrtonosná past)
91/100 - 13×

Die Hard(Smrtonosná past)

John McClane je obyčejný policajt, který má dar se ocitnout v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Zrovna, když chce mít klid pro svojí rodinu nebo pro sebe, objeví se teroristé a John je zdá se jediný, kdo se jim může postavit.

USA | 1988 | Pauza
vysílání
5 sezón | ABC
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Bruce Willis (John McClane), Alan Rickman (Hans Gruber), Franco Nero (Ramon Esperanza), Jai Courtney (Jack McClane)

Teaser trailer na pátou Past

Teaser trailer na pátou Past

Čtyři měsíce před premiérou? Už bylo na čase! Ať už se na pátou část akční série s Brucem Willisem těšíte nebo ne, tahle minutová ukázka vás prostě nemůže absolutně jakkoliv zklamat nebo urazit. Yippee ki-yay, motherfuckers!

1 0
4.10.2012

Dobře, ukázka neurazí, ale na druhou stranu je dělaná přesně tak, aby ani neodkryla nic závažného. Vidíme tu jen něco málo z Bruce Willise, o něco míň z Jaie Courtneye a překvapivě poměrně dost z Julie Snigir. A tam už si člověk prostě nemůže moc stěžovat. Navíc, když to všechno krásně odsýpá podtržené výborně údernou a od Smrtonosné pasti neoddělitelnou Ódou na radost.

Jak už můžete delší dobu i díky našemu webu vědět, pátá Past ponese název A Good Day to Die Hard, který se (bohužel) dočkal českého překladu Smrtonosná past: Opět v akci. Premiéry filmu se pak dočkáme 14. února příštího roku.

Thumbnail Play icon

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama