Die Hard (Smrtonosná past)
91/100 - 13×

Die Hard(Smrtonosná past)

John McClane je obyčejný policajt, který má dar se ocitnout v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Zrovna, když chce mít klid pro svojí rodinu nebo pro sebe, objeví se teroristé a John je zdá se jediný, kdo se jim může postavit.

USA | 1988 | Pauza
vysílání
5 sezón | ABC
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Bruce Willis (John McClane), Alan Rickman (Hans Gruber), Franco Nero (Ramon Esperanza), Jai Courtney (Jack McClane)

Třetí trailer na pátou Smrtonosnou past

Třetí trailer na pátou Smrtonosnou past

Třetí plnohodnotná ukázka na pátou Smrtonosnou past s podtitulem Opět v akci je zde. Film má světovou premiéru zhruba za pět týdnů, tedy 14. února. Jak už jsme ale minule psali, u nás se filmu bohužel dočkáme až o měsíc později, 14. března.

1 0
4.1.2013

Pátá Smrtonosná past se může velmi snadno pokazit asi na milion způsobů. Na to tu holt musíme být všichni připraveni. Na druhou stranu je v ní ale i spousta věcí, které, když by se chytily za správný konec, by z páté Pasti mohly udělat vskutku výjimečný zážitek. A vztah Johna MClanea s jeho synem Jackem nebo zasazení celé akce do nehostinné Moskvy, kde se nelze spolehnout na podporu seržanta Ala Powella, newyorské policie či Národní bezpečnosti, mezi takové prvky rozhodně patří.

Jistě, pátá Past bude pořád spíš pokračováním Smrtonosné pasti 4,0, než kteréhokoliv s předchozích dílů – v čele s a cirkusovými prostocviky ve stylu propadávání skleněnými střechami vedle explodující helikoptéry, či velmi pravděpodobným, nicméně stále nepotvrzeným antikrvavým a antihláškovacím přístupnostním raitingem PG-13.

Podobné nejistoty ale konec konců panovaly i u Pasti čtvrté, která však nakonec přece jen měla ještě to štěstí, které doteď doprovázelo všechny díly série. Hlavní otázkou tak zůstává, vydrží-li tohle štěstí i do Pasti páté, či se prozřetelnost pokusí Bruci Willisovi konečně naznačit, že už stačilo.

Thumbnail Play icon

Zdroj: ABC

Diskuze /2

Chochi

V 00:15 je Rytmus. Len ak by to niekoho zaujímalo.

So Slovákov by si tam mal zahrať aj Roman Luknár.

4.1.2013 | 11:35:44
DiceCze

tvl, Rytmaus se nacpe fakt všude :D

4.1.2013 | 16:37:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filmová série

Die Hard Quadrilogy

Die Hard Quadrilogy

Reklama

Neoblíbenější postavy

Extra

Odkaz Johna McClanea

Odkaz Johna McClanea

První Smrtonosná past z roku 1988 znamenala nečekaný mezník v žánru akčního filmu, který ukončil éru testoste­ronových řežeb z 80. let a otevřel dveře experimentům let devadesátých. Snímek samotný má sice hned tři vlastní pokračování, inspirovat se jím však nechalo i mnoho dalších.

Narozeniny herců

Z galerie páté Pasti

Z galerie páté Pasti

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama